Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV-s tehetségkutatókban a...

A TV-s tehetségkutatókban a határon túli ill. a külföldi versenyzők nagyobb előnyt élveznek, mint egy honi ember?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő is olyan magyar mint te,te ba*rom!!!!!!!!!!
2011. dec. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elmész te a p*csába. Előbb leírtam, hogy nekem semmi bajom nincs a határon túliakkal - sőt, még a külföldiekkel sem - csak érdekes, hogy őket jobban preferálják, mint egy itthoni versenyzőt. Bár az is elég érdekes, hogy ezt még 15:12-kor megírtam és törölve lett...
2011. dec. 12. 15:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Elmész te is!Ha nem zavarna,akkor meg sem fordult volna a fejedben a kérdés....
2011. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen... bár rájuk nem lehet pl. Szlovákiából szavazni.
2011. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan jobb esélyekkel indulnak. Ha ugyanolyan magyarok, akkor miért kell napi rendszerességgel 50x elmondani, hogy határon túliak??
2011. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tegnap 17:21

Az első mondatodban adtál egy konkrét választ, a visszakérdezésed értelmetlen lett. Mert eleve ez volt a fő kérdésem, hogy egy határon túli magyar jobb esélyekkel indul-e a tehetségkutatókban, mint egy Magyarországon elő. Szóval nem románoztam, szlovákoztam, szerbeztem le egyiket sem.

2011. dec. 14. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!