Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek miért sikeresebbek...

Szerintetek miért sikeresebbek sokkal az RTL klubbos műsorok a TV2-s műsoroknál?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Maga a csatornával, van szerintem a baj... tök mindegy mit indítanak bukás kb... Ha pl. a VV4 helyett, a BigBrothert indította volna el tavaly a tv2, akkor az is megbukott volna... Valamiért az emberek, jobban szimpatizálnak az RTL-lel, bármit is ad...
2011. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki rászokott az RTL klubra mert ott kb 4 éve adtak tök jó filmeket és azóta rászoktak. Meg akkor itt van ez az idióta valóvilág
2011. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én saját véleményt tudok csak erről alkotni. Számomra minden műsor kedvezőbb, pl barátok-közt szerintem sokkal jobb,mint a jóban rosszban (színészeket tekintve is)

A tv2-n pedig elviselni nem tudok elég sok műsorvezetőt.

Meg ment a legyen ön is milliomos,széf stb ezeket mind szerettem.

Szóval én így összeségében szeretem az rtl klubbot.

2011. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

valahogy tényleg jobb az rtl.klub..

lehet több a lové náluk,igényesebb minden.

2011. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy jobban eladják, jobb mindenhez a körítés. De egyik rosszabb mint a másik, a Barátok köztről ne is beszéljünk...
2011. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mert az rtlnél sokkal jobbak van értelme a műsoroknak a tv2 folyamatosan másol az rtlről nincs egy önnáló ötlete hogy milyen műsorokat kellene indítani
2012. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!