Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed vv eszterről?

Mi a véleményed vv eszterről?

Figyelt kérdés
nem a műsorról kérem a vélményt :) csak eszterről-csak bennem fordult a vélemény 180fokot? rühellem.
2011. dec. 20. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
tényleg megváltozott. amúgy én is rühellem. bár én az összeset, csak Csabát nem.
2011. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi problémám nincs vele.
2011. dec. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
egy nyalógép, sorban benyalt Attilának, Seherezádénak, még Kingánál is próbálkozott... sztem nagyon elszállt magától amiért 2 párbajról is visszajött...
2011. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mióta kivitte Shadit, azóta változott meg. Attila csapata befogadta, azóta próbál úgy viselkedni mint ők. Nekem változott a véleményem róla. Alig várom, hogy kiessen. Ő pont úgy viselkedik mással, ahogy vele viselkedtek, mikor ő volt az utált személy. A mű sírása pedig nevetséges volt veronika elvesztése miatt. Semmi könny, és a száját is erőltetve remegtette.
2011. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Benyalt Attikának és Pettikének,mert fél tőlük..Undorító egy nőszemély,azt hiszi hogy most ő is nagy manipulátor..Alig várom hogy kiessen..Ő se csinál semmit,és ráadásul még gonosz is,úgyhogy inkább hagyjuk hogy Csaba a tuja..
2011. dec. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

hát jah.

eléggé megváltozott.

még azt mondta tegnap,hogy várja vissza az ő kis kolibri madarát.

ez betett.

nyalista.

2011. dec. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig közömbös kategória...ahogy most viselkedik fúúú..utállat
2011. dec. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy ügyvédi praxissal rendelkező ügyvédnő nem lehet ilyen közönséges sem nő, sem emberként. Azért, mert mások ocsmányul beszélnek, azért ő lehetne egy kicsit "doktoros", hiszen neki illik viselkedni. Ráadásul iszik is nő létére, mint a gödény:-((
2011. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Én nagyon kedvelem! Hajrá Eszti!:)
2011. dec. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
nagyon utálom, de már az elejétől kezdve. Már akkor is láttam rajta, hogy nyal mindenkinél, meg próbál jópofizni mindenkinek. Shadi is megmondta. Amúgy már régebben is elég szánalmasan viselkedett ügyvéd létére, levette a melltartóját, bugyiját mindenki szeme láttára, kikezdett Cristofellel stb... szóval soha nem volt a szívem csücske. De mostanában még gázabb, hogy olyan jónak hiszi magát Attiláéknál.
2011. dec. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!