Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki szerint Vera fog vissza menni Gergő ellen?

Figyelt kérdés

sztem egyedül csak azon múlik hogy a Dukai család mennyire igyekszik sms-eket küldözgetni

viszont tavaly amikor a Gombinál játszották meg ezt, akkor is figyelembe vették h neki egy telefonról küldtek annyit éd Jerzyt is beengedték

végül is nekik az lenne a jó nem ? ha a nézők többsége döntene, ami véleményem szerint biztosan Vera mellett voksolna


2011. dec. 29. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem bírom... De Gergő valamiért orbitálisan nagyképű lett (vagy az is volt) és akkor már inkább a Vera menjen vissza. Simán elhiszem, hogy Gergőke megy haza...
2011. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen egyszer volt, többször nem lesz, megmondta a Rubint Kristóf, hogy Gombi-Jerzy esetet egyszer vették csak figyelembe, többször nem fogják, és már egyenesen követelik az emberek, hogy ha egyszer figyelembe vették, akkor most miért nem. Úgyhogy ebbe ne reménykedjünk. Dukaiék nagyon jómódúak, és a barátaik is azok, csak nézd vissza a 'Nekedvalóban' milyen barátaik vannak. Sajnos a sittes fog visszamenni, pedig nagyon megnézném a nagyképű pofáját, amikor Vera ellen kiesne. Meg a többiekét is. De nem fog kiesni, burzsuj család, burzsuj barátok nem hagyják.
2011. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak ilyen alapon nehogy a játékot is megnyerje
2011. dec. 29. 13:47
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem! Szerintem is ő megy vissza!
2011. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

én verának örülnék

kezdem észre venni h igen sok mindenben igaza van csak az a legnagyobbik baj h pl a fecó ha megtámadják nem tudja jól megvédeni magát, és mindig sikerül nekik teljesen átforgatni a dolgokat

arra leszek nagyon kíváncsi h az emberek megint egy szájhőst juttatnak a győzelemhez ahogyan egy évvel ezelőtt, v most nem az lesz a fontos h ki hányszor osztja ki a másikat.

2011. dec. 29. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
én ugy gondolom h a vera visszamegy kb 65-35re. a gergő ahogy viselkedik a sehivel sokaknak nem szimpi.
2011. dec. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretném, ha Vera menne vissza, de szerintem sem lesz fair párbaj. A Dukai család és zsíros barátai visszanyomkodják Gergőt:(
2011. dec. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezaz visszament Veraaaaaaaaa :)
2012. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!