Vera vagy Gergő?

Figyelt kérdés
Nekem lényegében mindegy,de akkor inkább már a Vera,Gergő unalmas ahogyan henyél ...
2011. dec. 28. 23:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Vera.
2011. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Gergő fog visszamenni
2011. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Vera.

Seherezádé nélkül Gergő nem is lenne benne a műsorban. Nem is alfahím, csak van ereje meg kinőtt rendesen a heréje, és ettől a hangja is mélyült. Ennyi a titka.


Gergő: "Én már Seherezádénak is megmondtam, hogy mekkora férfi vagyok!"

-by Attila

xDDDDDD

2011. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
gergő jógyerek,de vera az egyetlen aki oda mondja a frankót ezeknek a sznob beképzelt embereknek
2011. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Jajj, remélem kitakarodik már a villából az a szánalmas, undorító, primitiv riherongy.
2011. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda a sittesért, de ő fog visszamenni. Ennyire nem érzik bent kit kellene kihívni???
2011. dec. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
szerintem elég jól választott. Verának szurkolok, bár Gergővel sincs bajom különösebben, de elég unalmas. Viszont félek, hogy Gergőnek sok pénzes haverja meg ismerőse van kint, és ő megy vissza :S
2011. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%

Gergő szavazói nem készülhettek fel arra, hogy ő lehet a kiválasztott (mivel Attila és Eszter nevei "lebegtek a levegőben"), így legalább egy-két nap, amíg feltöltik a telefonjaikat, hogy szavazhassanak rá; addig viszont Vera szavazói folyamatosan küldik az SMS-t.


Csak azt akarom ezzel mondani, hogy biztosan Vera fog visszamenni a villába; és rávilágítani arra, hogy milyen igazságtalan a kihívott helyzete, mivel a kiválasztott szavazóinak 3-4 nap előnyük van felkészülni a párbajra, és azonnal tudnak szavazni a kihívás után...


Úgy lenne fair, ez az egész történet, ha két, egymást követő nap lenne a kiválasztás, és a kihívás, mert így mindenki egyenlő esélyekkel indulhatna a párbajra; ezzel a rendszerrel, viszont mindig a kiválasztott fog visszamenni, mint ahogy ez eddig is így történt...


Az RTL klub egy nagy fos, hogy erre nem gondolt a műsor menetrendjének készítése alatt. Nekem kellene irányítanom az eseményeket... és akkor én nyernék. :DDD

2011. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

De a Dukai család sajnos elég pénzes, mint tudjuk, szóval Verának nincs esélye szerintem.

Én Vera dolgait nem értem néha, de a sittes gyereket rühellem az önteltsége miatt!

2011. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
*kihívott
2011. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!