Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyeri a VV5-öt?

Ki nyeri a VV5-öt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Csaba szerintem. Elég erős karakter, már kétszer, nagy fölénnyel visszament. Unalmasnak unalmas, de mégis ő áll nyerésre szerintem. Bár én mást szeretnék, de igazából nem tudom, hogy ki lenne az!
2012. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
45%
Attila vagy Péter. Esetleg Seherezádé
2012. jan. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Remélem nem a tuja Csaba. Azzal egyszerűen nem nyerheti meg, hogy alszik, eszik, fekszik, nem csinál semmit és nem mer konfliktusba keveredni senkivel.

Én Attilának szurkolok, ő egy igazi karakter!

2012. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Az a nyomorék Miló is megnyerte. Az sem csinált semmit, látni nem lehetett soha, csak az utolsó 1 hétben keveredett elő valahonnan. Akkor szépen elővette a beteg anyuka sztorit, a sok hülye meg rászavazott, és megnyerte.
2012. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
46%
Vera vagy Csaba.
2012. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
43%

Seherezádé/Attila/(sajnos)Csaba


Az első kettő még meg is érdemelné.

2012. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok:


Nézzük sorban!


Csaba: Erős, de unalmas, ne nyerjen, de úgyis ő fog!

Fecó: Dumagépnek mondta magát, de nem az, Angélát visszakapta, a célját elérte, menjen haza!

Vera: Egy ennyire antiszociális nő nyerjen? Na ne!!!

Sehi: Helyes csaj, de nem sok vizet zavar, Gergő nélkül mit fog tenni, hogy szerepeljen az összefoglalókban?

Eszter: Ő sem a kedvencem, tud kavarni!

Péter: Inkább ne!

Attila: Hát nem tudom.

Kinga: Hisztérika, de legalább őszinte.


Passz, nincs olyan húzó karakter, mint Alekosz volt a VV4-ben!

2012. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
52%
Alekosz, mint húzókarakter? az egy pedofil, beteg állat...Nem karakter.
2012. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Na ja, azóta kiderült egy és más róla, meg 'áruló' is lett, de akkor még annak tűnt.
2012. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Tévedés. Nem az a gyenge karakter, aki nem tud taplóskodni, ármánykodni, hisztizni és ba.zmegezni.

Csaba attól erős, hogy intelligensen kezeli a helyzeteket, nem engedi magát megalázó vitákba hergelni, nem indít konfliktust és emberien viselkedik.


Bent kell, hogy maradjon Attila, Kinga, Peti, Vera, hogy legyen mit nézni, vitát, ármányt és kecsegeskedést, de nyerje meg Csaba, aki az egyetlen értelmes emberi lény odabent. Én így vagyok ezzel :) A nézettséget valóban a hisztisek és szemétládák csinálják, de az ötven millát vigye haza az, aki ember.



Egyébként ez így volt az első szériában Szabi esetével is, majd a másodikban Lacinál, a harmadikban Milónál. Csendesek voltak, normálisak, végig bent maradtak és nyertek.

Alekosz nekem kicsit kilóg, mert ő nem volt épp makulátlan, de az első háromnál így volt. Végig bent volt pár fura szerzet is, de a nagy lóvét az intelligens vonal vitte haza.



Emberek! Miért annak kéne nyernie szerintetetk, aki görénykedik? Nem tudom, ki hogy van vele, de én inkább kedvelek egy csendes, de intelligens embert, mint egy műsorcsináló egyéniséget, aki a hátam mögött állandó jelleggel ótvar módon kavarja a szart! Nektek is csak addig imádnivaló Attila, amíg nem ismernétek meg az életben. Peti dettó.

2012. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!