Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyeri a VV5-öt?

Ki nyeri a VV5-öt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:00
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%

Alekosz, mint húzó karakter :) Ezen hangosan felnevettem, bocsi. Alekosz annyit csinált, hogy piáspoháral a kezében, hasát kitolva sétálgatott, és Évát vigasztalta, hogy megduhassa.

Ez aztán látványos show volt, szó se róla :)

Ja, bocs, tévedtem. Néha ült is a piával, és még beszélt is, kb. annyit, hogy mindig, minden körülmények között. Ezt ismételte hetente ötször, persze lehet, hogy sokaknak ez már maga a szórakoztatás netovábbja, nem tudom.


Mindenesetre aki valóban intelligens, az átlátott rajta, hogy hiába használt választékos szavakat, sokszor fogalma nem volt, jó sorrendben rakja-e őket egymás mögé. Tipikusan olyan ember, aki beszél, de nem mond semmit. A piálás ülve vagy állva pedig - két mozzanat, amit tudott. Amit egészen a show fináléjáig csinált. Ennyi, nem több.

2012. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Na ja, azóta kiderült, hogy az összes jó dumáját egy filmből lopta.
2012. jan. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Egyértek a 10. válaszolóval!

Kinga,Attila,Peti,Vera sztem is bent marad sokáig hisz körülöttük mindig történik valami... Hiszti, féltékenység, taktika...

A többiek semmilyenek... Szóval Eszter, Seri és Fecó hamarosan kiesik, VISZONT! úgy látom Csabát kedvelik a nézők, így ő is marad sokáig, az elején említett 4 játékos mellett...

2012. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
Aki a tuja szóval jellemzi Csabát, az magát minősíti, mint ahogy az is, aki Attila mellett fog!! Patkányok vagytok!
2012. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

Vera fogja megnyerni, őt pártfogolja a csatorna, nehogy visszaessen a fertőbe. Csaba lesz a második helyezett. Még a fináléban lesz Attila is, de csak bronzérmesként távozik.


Verát utálom, ennek ellenére ez a realitás. A Csaba fanok visszavesznek majd a szavazásból, mivel úgy fogják gondolni, hogy kedvencük vezet, így fog nyerni először egy "nő". Szomorú, de ez az erős vizionálásom.


A legerősebb karakter Attila, de sajnos nem ő nyeri meg. :(

2012. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Szomorú, hogy országunkban az számít "erős" karakternek, aki szart kavar és taplóskodik. Attila, ha valaki nem jött volna rá.

Ne keverjük a "műsorcsinálót" az "erőssel", légyszi. Csinálja a show-t, maradjon a fináléig, de mivel gáz az ember, ezért ne nyerjen 50 millát.

2012. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mégis miért gáz ember Attila? Szerintem nagyon jó ember.
2012. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Félek, hogy Kinga kiesik, pedig ő nem unalmas karakter. Közben megy Csabi, Fecó, Sehi bennmarad.
2012. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha jó embernek látod, Gratulálok. Bedőltél neki. Mondjuk nem nagy dolog, nehéz átlátni rajta, de azért nem lehetetlen.
2012. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én Attilának,Eszternek,Sehinek szurkolok de szerintem Eszter fogja megnyerni
2012. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!