Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nyertetek már telefonos...

Nyertetek már telefonos játékon, mint pl. a 0691/335533-an? Vagy más telefonos, netes játékon? Ha igen melyiken, mennyit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
ezt a kérdésed várhatod törlésre, mert nem szabad reklámozni..majd döntenek a modik. én még nem nyertem ilyen telefonos játékban bár az is igaz hogy alig próbálkoztam
2009. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaaa. Sorry. Nemtudtam, hogy ez reklámnak minősül. Csak most belenéztem, ééés háát elég fura játékok.

Ha törlik, ez van...

2009. máj. 27. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim ismerősei sem ismernek olyat aki nyert volna bármelyik 06-90-xxxxxxx vagy 06-91-xxxxxxx szám felhívásával, sms küldésével stb. Mármint a százezres telefonszámlán kívül.
2009. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerősöm ismerőse nyert rtl esen.

haverom sogóra...

2009. máj. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik haverom nyert 100 ezret az RTL-en. Abból 60-at kapott kézhez, mivel levonták a nyereményadót. Egyébként nagyon kicsi az esély, hogy nyerjen valaki. Legtöbbször átverés is (pl. amikor bekapcsolják a vonalat, hogy nem telefonál senki, stb..)!
2009. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első, ez nem reklám, de mindegy.

Amúgy én nem nyertem, pedig egyszer egyhuzamban háromszor kerültem be. De ilyen hülye "számolja meg hány forint van a képen" játék volt. :D

2009. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbáltam de már bánom! Csak elveszi a zséd. Persze mindenki szeretne pl 450 000 ftot nyerni, ha belegondolsz a kis telószámla ahhoz képest semmi, csak egy bökkenő van: nem fogsz nyerni lóf@szt se...:D "Köszönjük hívását! Sajnáljuk, ön (...)..."
2009. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nyertem egy NFS Undecover-t Barátok közt SMS játékkal :)
2010. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!