Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen mesét nézztetek kiskoro...

Milyen mesét nézztetek kiskorotokban?

Figyelt kérdés

én pompont, oroszlánkirály, meg ilyeneket.

van egy mese valami futrinka utca van benne vagy q cimebe. az melyik mese


2012. jan. 19. 20:34
 1/7 A kérdező kommentje:
a mese címe megvan az már nem kell...
2012. jan. 19. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Aladdin, Mulan, Oroszlánkirály, Pocahontas, Csipet-csapat, Kacsamesék, Az oroszlánfejű herceg, A kis hableány, Süsü, Gumimacik, Mézga család, Vízipók csudapók, Dr. Bubó, Pokemon, Digimon, Mekk Elek, Szellemirtók, Godzilla, Sötét zsaruk, stb.
2012. jan. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vuk (ezerszer.. ez még könyvben és hangkazettán is megvolt:)), Frakk, Micimackó, Balu kapitány, Mickey egér/Donald kacsa/Pluto, Aladdin, Csipet-csapat, Kacsamesék, A kis hableány, Gumimacik, Süsü, Mézga család, Vízipók csodapók, Magyar népmesék, Pumukli, Két lökött kutya, Tom és Jerry, Hódító hódok, Gyalogkakukk, Múmin, Repülő bocsok, Gyümölcsfalva lakói, Mosómacik, Pompom, Nagy ho-ho horgász, Atom anti, Turpi úrfi, Maci Laci, Frédi és Béni, Sailor Moon, Bolygó kapitánya, Tini nindzsa teknőcök, Égből pottyant mesék. Engem pl. érdekelne,kik látták ezek közül (szinte) mindet..!:))
2012. jan. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja meg Bob és Bobek, No,megállj csak, Jamie és a csodalámpa, Egyszer volt...az élet, Az erdő kapitánya, A hercegnő és a kobold, A varázsceruza, meg volt egy olyan, amiben a Biblia történeteibe csöppentek bele a gyerekek,de annak a címére nem emlékszem.
2012. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én vágom a futrinka utcát!nekem még van egy ilyen képeslapom ami lemez és beszél rajta a kismalac talán mazsola!uiui nyomja és Tádé talán az idösebb valakije vagy manócska?
2012. jan. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pimpa,Álmodozó Károly,Mézga,vizipok,varázsceruza,varjudombi mesék,robatko a szélvészszarvas meg a jicsini biró
2012. jan. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pumukli, Franklin, Frakk, Dr. Bubó, Nils Holgerson, Tekergér család világ körüli tekergései, Willy Fogg, Vuncspuncs, Winx, W.I.T.C.H, Sissy hercegnő, Vízipók csodapók, Babar, Rolly Polly Olly. Meg még nagyon sok mindent, amikor gyerek voltam, jó mesék mentek, amikből tanulni is lehetett. :)
2012. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!