Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Barátok köztben a Novák Laci...

Barátok köztben a Novák Laci fia éjjel kettőkor szellem volt?

Figyelt kérdés
Olyat már hallottam, hogy aki hirtelen hal meg, az visszajön, mert befejezetlen dolga van. De ilyet soha.
2012. febr. 1. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a Laci csak álmodta hogy ott a fia.
2012. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ja, valószínű álom volt :)

én először arra gondoltam, hogy valami nagy bűnöző lett és azért szökött el éjjel :D De akkor otthagyta volna a csokit :))

2012. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaja, szerintem is csak álom volt (bár elég fura, hogy az ember ennyire valóságnak higgye az álmot). De én azt nem értem egyébként, hogy miért kell minden régi jó szereplőt kinyírni. Csabát kifejezetten kedveltem, igaz ritkán volt szerepbe, de bírtam. Meg nem csak a régi szereplőket ölik meg sztori szerint. Ott volt az csaj aki kavart Gézával, aki liftaknába esett.


Amúgy nekem ebbe az sántít, hogy Csaba már direkt nem indult el Lacihoz este, olyan 8-9óra körül. Erre éjjel kettőkor meg elindult hozzá? Valami kavarás lesz még, bár lehet nem. De most ez azért se jó, mert egy időben azért nem néztem a BK-t, mert már nem bírtam elviselni, hogy Laci sajnálja magát. Most egy félévig újra ez lesz, lehet most is 'ki fog esni' pár rész.

2012. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2012. febr. 2. 17:46
 5/7 anonim ***** válasza:

de hozott bonbont nem?


mondjuk Gabi nem hallotta h csengetett a srác éjjel

2012. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kopogott, nem csengetett.

És a bonbon reggel nem volt meg :)

2012. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja értem:D


nem figyeltem oda minden idegszálammal:D

2012. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!