Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy lehet egy saját csatornám...

Berci2001 kérdése:

Hogy lehet egy saját csatornám, amit én meg a barátaim csinálunk?

Figyelt kérdés

Hogy lehet egy saját csatornám,amit én meg a barátaim csinálunk?Nagyon szeretnénk egyet mindannyian.Tehát emberek vannak.Csak nem nagyon tudjuk,hogyan kezdjünk neki.A segítő kommenteket előre is köszönöm. :D

KÉRLEK?NEGATÍV KOMMENTEKET NE KÜLDJETEK!!!


2012. febr. 24. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha konkrét tévécsatornát akarsz, akkor egy halom engedély kell rá meg (tíz)milliók.


A mindenki számára elérhető és olcsó megoldás az online stream vagy videoblog működtetése, ahol felveszitek egy kamerával az anyagot, majd egy videómegosztón terjesztitek, esetleg egy weboldalt hoztok létre neki.

2012. febr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem saját tv csatornát indítani nem sok esélyed van,amit az előző válaszoló írt az az meg megvalósítható
2012. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!