Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Amugy figyeltétek amikor...

Amugy figyeltétek amikor balázs aztmondta, hogy: "valaki hazamegy a CSALÁDJÁHOZ"?

Figyelt kérdés
Én már akkor tudtam, hogy attila megy vissza :D
2012. febr. 24. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
miért, Attilának nincs családja? vagy csak ők is letagadják?;)
2012. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én már 3 hete tudtam hogy attila megy vissza minden párbajról amiben szerepelni fog,sőt végső finálé is csaba vs attila lesz,és szerintem attila nyeri az egészet.
2012. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Na nem baj az! Azért valljuk be jól nyomja :)
2012. febr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem az, hogy attilának nincs családja, de balázs eléggé attila párti és hát fecóval elég sokszor összehozta attila a "család" szót.
2012. febr. 24. 23:50
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
ja, mert szerencsétlen még arra se képes, hogy harmincnemtomhány év alatt felszedjen egy normális nőt, és milyen ember az, aki 10 évig le se szarja a szüleit? ezek alapján sztem nem is várta volna senki azt a nyomorultat, a villában legalább tud valaki lenni, mert idekint egy senki...
2012. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én azon röhögtem, mikor volt a végén h fecó esküvője 3% volt, mekkora égés, senkit nem érdekelt
2012. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az esküvöt nem érdekelte senki. azért érdekes. Kit érdekel hogy Feco ott esküdött meg!!!
2012. febr. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
65%
Én elmondanám hogy 5 éve nem vagyok jóba a családommal... 20 évesen elköltöztem otthonról azóta se anyám se apám rám se nyitotta az ajtót, hogy kislányom, hogy, meg miből élsz.... viszont ha pénz kellett fel bírtak hívni! Kérdezem én, egy fiatal lánynak ez mennyire jó?? Nem a szüleinek kellene egy kicsit őt noszogatni és nem fordítva??? Én átérzem Ati helyzetét ami a 10 évet illeti! Tuti neki is valami hasonló a szituja..! Szóval nem kell ellene nagyon vádaskodni...! Én bírom mert egy igaz faszi! Ő az elején megmondta hogy ő ezt fogja játszi... bunkó lesz tüzön vizen át, sajna tegnap elsírta magát ami mindent elmond! Érzékeny igazi pali és csá!
2012. febr. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!