Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a filmnek a címe,...

Mi annak a filmnek a címe, amelyben 2 ikertestvér találkozik, jóban lesznek, és az egyik iker egyre jobban ragaszkodik a másik családjához, az életéhez, és végül a másik rájön, hogy el akarja rabolni az életét, az ő életét akarja élni?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek, sehol sem találom, nem tudom mi lehet a címe.
2011. márc. 17. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nem erre gondolsz? A történet az amit írtál, csak annyi, hogy nem ikrek, hanem ha jól emlékszem csere diák a lány,aki a másik életét akarja élni.

2011. márc. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez az a klónozás film lesz(vagy mel gibson, vagy schwarzenegger, nem emlékszem). nem emlékszem a címére, de arról szól, hogy ki akarja a kormány nyírni a csávót, és egy klónt tesznek a helyére (ezt nem tudja a családja)
2011. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

amire a 2. gondol az ez a film lesz szerintem

[link]

2011. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de sajnos nem erre gondoltam. Ismeretlenebb film ennél, ja és női főszereplő.
2011. márc. 17. 21:31
 5/10 A kérdező kommentje:
még az m1-en, vagy m2-n láttam vagy 1,5-2 éve. A végén a gonosz iker meg is öli a jót, és el is veszi az életét. Úgy megnézném még 1-szer, de egyszerűen nem tudom megtalálni.:(
2011. márc. 17. 21:32
 6/10 anonim válasza:
Én is pont ezt keresem, google-be akármit írok, nem találja, legalább tudnám a szereplők nevét, vagy filmbéli nevét, de még azt sem.. :((
2011. márc. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én megtaláltam, lelkek tengere a címe, és a port.hu-n láttam, hogy ez sorozat?:O Több része is van, csak másról szólnak. Én már láttam egy másik részét is ami egy kisfiúról szól. Jó kis film, csak sajnos nincs fent a torrent oldalon, ahonnan tölteni szoktam egyik része sem:(
2011. márc. 24. 13:34
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


Erre gondoltál te is?

2011. márc. 24. 13:37
 9/10 anonim válasza:
Ahogy nézem, a Lelkek tengere 2-re gondolhatunk, én sem tudtam, h ez sorozat volt, de a címe tényleg ismerősen hangzott, anno mikor leadták, meg is jegyeztem, de azóta nem néztem utána, és elfelejtettem, h mit is jegyeztem meg. :D Köszi! Majd megpróbálom valahonnan letölteni, de úgy nézem nem nagy népszerűségnek örvend, mert szinte alig van róla info, kép...
2011. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 dalmesz válasza:
Nem a the lying game-re gondolsz?? Mert kb leírtad annak a tartalmát csak az sorozat.
2017. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!