Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na, vajon mivel fog ma az RTL...

Na, vajon mivel fog ma az RTL készülni hogy újra befolyásolja a szavazatok mennyiségét? Valami váratlan dolog, valami hihetetlen fordulat?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napok meghökkentő történései után már nem lepődnék meg semmin.

Még az is kiderülhet az utolsó pillanatokban, hogy Attila, Gergő és Kinga eltitkolt gyereke! :DDDD



2012. febr. 26. 11:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Befolyásolni? Az egyetlen céljuk az SMS-ek mennyiségének növelése. Ha ehhez állást kell mutatni, akkor miért ne? Mi a gond?
2012. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 alkesz éva ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne,hogy Attiláról csak pozitív bejátszások lesznek.
2012. febr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is a százalékok megmutatásával. És nem lepődnék meg ha a százalékok alapján ezt mutatnák,hogy: Seri,Csaba és Attila ,hogy szavazzanak még többen.. De majd meglátjuk:D
2012. febr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nincs gond!


Igen lehet, hogy Seherezádé lesz elöl :-))

2012. febr. 26. 12:25
 5/14 anonim ***** válasza:

Más is észrevette?


Szerintem kiderül Attiláról, hogy egy csomó pénze volt, milliárdos volt, de minden pénzét egy gyermekeknek létrehozott alapítványnak adta mert olyan jólelkű.


Nem tudom ki veszi be ezt a "kirekesztett ogre bement a villába és megtanult szeretni" - féle imidzset, amit kitaláltak Attilának (vagy ő magának)......vele akarják megnyeretni, eddig oké, de ki veszi be a sok szépet és jót egy alapvetően rosszindulatú emberről? :)

2012. febr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mitől rosszindulatú? te projektálsz, sajnállak...
2012. febr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy mitől? Te nem nézed a műsort?!
2012. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt, hogy csomó pénze van/volt, már máshol is hallottam. :-)
2012. febr. 26. 20:33
 9/14 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad."


Ellent mondasz magadnak!!!!


Előbb azt mondod:

"Nem tudom ki veszi be ezt a "Nem tudom ki veszi be ezt a "kirekesztett ogre bement a villába és megtanult szeretni" - féle imidzset, amit kitaláltak Attilának (vagy ő magának)......vele akarják megnyeretni, eddig oké, de ki veszi be a sok szépet és jót egy alapvetően rosszindulatú emberről? :)"


ÉS utána jön a kérdés, mástól:

"mitől rosszindulatú? te projektálsz, sajnállak..."


Aztán erre, te ezt mondod:

"Hogy mitől? Te nem nézed a műsort?!"


Nem értem, ha azt gondolod, hogy megrendezett, és a szerepek ki vannak osztva, akkor miért lepődsz meg a viselkedésén, és miért mondod rá, hogy rosszindulatú? Hiszen, ha szerepet játszik, mint egy színész, mert ezt adták rá, akkor a valóságban lehet, hogy jó ember.

2012. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
bocs az idézetnél az ismétlésért
2012. febr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!