Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL2 állitólag nem lesz...

Az RTL2 állitólag nem lesz fogható ingyen, ki mit tud erről? Kb 100Ft mindent beleszámitva mennyire drágithatja a tv csomagok árát? Azt is olvastam h alku is lesz, tehát szerintem minmálisan.

Figyelt kérdés

A digitális átállással az RTL és a TV2 is kérhhet pénzt az adásáért, szerintem az is csak minmális lehet, mert mekkora balhé volt abból a nagy árból amit anno akartak kérni....

Szerintetek mekkora az esély arra, hogy az RTL és a TV2 a netes oldalát is fizetőssé tegye?

Szerintem semennyi mert akkor a reklámbevételei se lennének meg az oldalból, mert senki nem nézné az oldalt... Vélemény?


2012. márc. 5. 23:07
 1/5 A kérdező kommentje:

(minimális)


Azt is olvastam, hogy az RTL-ről az RTL2re átkerülhetnek műsorok, hallottam olyat h a Milliomos, meg a Valóvilág(mondjuk az kit érdekel :D) is átkerül...

A BArátok közt szerintem nem mert akkor óriási nézettségi visszaesése volna úgyh. szerintem nem. Az ilyen teheségkutató műsorok, meg azért nem mert akkor nem látná az egész ország az új tehetségeket.. VÉLEMÉNY?

2012. márc. 5. 23:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon visszaesett a kereskedelmi tévék nézettsége az mostanában. Ezért csodálkoznék, ha pontosan ilyen ínséges időkben akarnának belekezdeni a fizetősdibe.
2012. márc. 8. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A sat-tv-radio.hu információi szerint október 1-től érhető el az RTL2 a T-Home kínálatában....
2012. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
off, de a barátok közt miért nem szűnik meg már a fa...ba??? Már mindenki volt mindenkivel mindenki megcsalt mindenkit..nem unalmas ez a fos?
2012. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért csinálták, mert bevételkiesésük van! XD
2012. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!