Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
 561/607 nevem-senki ***** válasza:
Utolsó, nem jól tudod. Van sorozat, jól írta az előtted szóló. A válogatáson hàrom asztalnàl osztottàk a sorszámokat. A Balázs új vetélkedőjének, a sorozatnak, illetve a gyanú árnyékában válogatásàra.
2012. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 562/607 anonim válasza:

sziasztookk!!

én is jelentkeztem most pár napja és 2 napra rá felhivtak hogy tudok e menni castingra de lemondtam mert pécsi vagyok és még csak 16....de gondolkodom h viszzahivom őket

2012. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 563/607 anonim válasza:
100%

Sziasztok! :) Remélem, lesz még, aki idejön.

Én július közepén jelentkeztem, bementem, stb...

A napokban hívtak, hogy menjek újra! :)

2012. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 564/607 anonim ***** válasza:
100%

Én pénteken adtam le a jelentkezésem, 37 évesen, 4 fotóval, + elég egzotikus foglalkozást megadva.

Éppen ráakartam kattintani a megerősítő linkre az automatikus levélben, amikor felhívtak. Mondom, kb 2 perc telt el, hogy beküldtem az jelentkezést :-))))

Már hétfőre kérték hogy menjek... :-)))

A bibi egyébként, hogy pont a spéci munkám miatt, a munkahelyen nem fogják fogják engedni a szereplést asszem... de majd elválik. Először legyek túl a castingon... :-))))

2012. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 565/607 anonim válasza:
100%
Én is jelentkeztem még tavasszal az rtl klub szereplőválogatására, vissza is hívtak castingra, ahová nem tudtam elmenni, de már megbántam azóta..Most pár napja facebook-on kaptam egy üzenetet, hogy az új sorozatukba (ami nem valóságshow és fiatalokról szól, minden nap látható lesz a tv-ben) keresnek szereplőket és a profilképem felkeltette az érdeklődésüket..nem tudom, hogy átverés-e..de szerintem sanszos..kapott valaki más is hasonló üzenetet, akinek vannak bővebb infói a dologról?
2012. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 566/607 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, vigyázz ezzel a fbos megkereséssel, mert kamú. Az rtl nem csinál ilyet, hogy fb adatlapokat nézeget. Azért van hivatalos honlapjuk, hogy te jelentkezz, ők nem fognak vadászni rád.


Én is kaptam ilyen megkeresést, meg még két barátom is. Pedig az én képem nem is valami extra, egy lovon ülök és nagyon figyelek :)


Szal felhívtam az rtl információját, hogy tudnak e róla, hogy fbon hajtják a szereplőket, és semmiről nem tudtak, azt mondták, amit én is neked az első mondatomban. Szóval vigyázz :)

2012. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 567/607 anonim válasza:
100%
Sziasztok! én vasárnap jelentkeztem interneten, ma felhívtak hogy menjek be szerdán. viszont én sem vagyok tisztába azzal ,hogy milyen műsorról van szó. mertbarátnőm volt, és aztmondta az a gyanú árnyékában. aztmondta válogatásvolt , minden, aztán elé tettek egy 2 éves szerződést, hogy sehol nem szerepelhet csak ott 2 évig, és ha nemjelenik meg egy forgatáson, hiába beteg megbírságolják. nemtudom ebből mi igaz. én megpróbálom, csak félek, nemtudom mire számítsak.
2012. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 568/607 anonim válasza:
100%

sziasztok!

Hol lesz a válogatás ? a Campona melletti RTL székházban ?

2012. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 569/607 anonim válasza:
100%
Én ma voltam castingon, aláírtam a titoktartásit. Valóban volt benne ilyen, hogy két évig nem szerepelhetek a médiában, csak ha az RTL-nél teszem?
2012. okt. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 570/607 anonim ***** válasza:
100%
mé nem olvastad el? nem viccből adják
2012. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!