Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL klubon van egy új...

Az RTL klubon van egy új szereplőválogatás milyen műsorról van szó?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni!

2012. márc. 13. 18:32
 601/607 anonim ***** válasza:

Kit válogattak be?Akit beválogattak vagy később visszahívták légyszíves írjon már privátot!!!

én nem rég voltam castingon,ők keretek fel és így mentem el,nagyon jó hangulatú volt,bár én úgy mentem be,hogy egyáltaán nem érdekel ez az egész,de ha már felkerestek miért ne menjek. Szóval nem készültem rá semmit,ez látszott is szerintem rajtam,hogy totál nulla vagyok,ott őőőgettem meg húzgáltam a szám,de amikor a szerepet kellett játszani,nagyon bele éltem magam,és brutálisan tetszett,úgyhogy meg is bántam a végére,hogy nem készültem rá,és hogy nem vettem komolyan ! ezért kérdezem,hogy akiknek sikerült mikor értesítették őket,hogy jöjjenek vissza? Szerintetek mennyi idő mire eldöntök,hogy kire van szükségük? ja ez éjjel-nappal Bp volt. Vagy írhatok annak aki felkeresett majd ,hogy amúgy mizu?

2013. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 602/607 anonim ***** válasza:
töm
2016. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 603/607 anonim ***** válasza:
Én azt se tudtam hogy volt ilyen :D
2016. jún. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 604/607 anonim válasza:

Sziasztok! Van aki hétfőn(10.28.-án) jön castingra ?

Akik voltak már azoknak mi a tapasztalatuk ?

2016. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 605/607 anonim válasza:
37%
605 lol
2021. szept. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 606/607 anonim ***** válasza:
Mindenki szerepelni akar, dolgozni azt nem? "Énekesekből" Dunát lehet rekeszteni, egyik rossz, a másik még rosszabb.
2021. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 607/607 anonim ***** válasza:

Puzsér Ropi metafizikai bölcseletek című műsorhoz keresnek embereket.


4 órás műsoridő, folyamat dumálás

márc. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!