Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL klub új sorozatába valaki...

RTL klub új sorozatába valaki jelentkezett már?

Figyelt kérdés
Én igen! De nem tud valaki valamit? Ha 18 év alatt vagyok akkor a castingra is el kell jönnie a szülőnek? (Nem támogatják színészi pályámat :( ) És ha még sem szeretnék részt venni a műsorban miután megtudom h, milyen szerepet is szánának nekem akkor még vissza mondhtaom nem? megvan hozzá a jogom. Nem? ( pl: ha "kínos" helyzetekhez keresnek szereplőket)

2012. márc. 20. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Helló. Fiú vagyok 17 éves és igen jelentkeztem. Először is szerintem a castingra nem kell szülőnek menni viszont, ha netán felvennének oda már kell szülői alárírás, de egy kicsit azért el vagy varázsolva, mert ide több ezren jelentkeznek valószínűleg, szóval nem mondom, hogy lehetetlen csak ne mond úgy, hogy biztos, hogy felvesznek. :) Amúgy én még életemben nem színészkedtem, de most mit veszítek ha jelentkezek egy ilyenre ugyebár. ;) Most egyenlőre ennyi, de ha szeretnéd írj privátot bennem is sok kérdőjel van még ezzel kapcsolatba. :)
2012. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát azért én bizakodó vagyok e téren remélem hogy felvesznek, jó lenne :DD Amúgy én 5 évig színészkedtem suliban és vittek mindenhova fellépni mert olyan jól alakítottam egy darabot. :DD remélem itt is sikerem lesz. ki tudja sokat én se veszíthetek viszont az biztos hogy több ezren leszünk :DDD De sztem nem baj ha pozítivan állok hozzá. ha meg mégse vennének fel akkor meg majd máskor,egy próbát megér!! :)
2012. márc. 21. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze fő a pozitív hozzáállás! :) 5 évig színészkedtél, akkor nem szóltam tényleg nagyon esélyes lehetsz, mert én egyáltalán nem színészkedtem még. :( Mondjuk írják is, hogy amatőröket keresnek.. na mindegy lesz ami lesz egy próbát tényleg megér. :)
2012. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 19 vagyok, és jelentkeztem. Szerepeltem már kisfilmben, és több darabban is szerepeltem, a sulival.

Nyilvánvalóan mindenki reménykedik, hogy benne látnak meg valamit, sajnos itt is vannak ismerősök, meg nyalisok. Ha valódi tehetségeket keresnének, lehet nem így írták volna ki a reklámot, hanem másképp.


Bennem is sok kérdés merült fel...

Bár nem vagyok elszállva magamtól, igencsak esélyesnek tartom magam. Feltéve ha behívnak, és a stáb is olyan, hogy tényleg az értelmes arcokat választják ki.


Ha szerződést írtál alá, már nem léphetsz vissza. Mielőtt aláírod (vagy a szülő) a szerződést, a rendezővel vagy a főnökkel nyilván megbeszéled mi a szerep, mit várnak tőled... (ebben nyilván benne van, hogy helyben laksz, vagy hogy jutsz a forgatásra, pl ha piercinged van, akkor nyilván olyan a kutyának sem kell, ugyanez van a látható tetkókkal, szóval szembetűnő testrombolást ne szabad csinálni...)

2012. márc. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NBM válasza:
Ha behívnak castingra akkor is kell szülő, gyám, mert azonnal aláíratnak Vele /ha nem vagytok 18 év felettiek/ minden féle beleegyező nyilatkozatot. Ha nem viszed Anyut ne is menj, mert nem állnak szóba veletek!
2012. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

12 vagyok, jelentkeztem :)

2012. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kis Macska válasza:
Szijjasztok én is jelentkezetm ma!! én is 12 éves vagyok és egy éve járok szinitanodába!! én igazából azért jelnkeztem mert szerintem sok -sok cuki 12 éves kislányt beraknak ilyen sorozatokb a engem meg sokan neveznek "cuki"-nak!!! na mindegy .... :)) szerintetek mennyi esélyem van?? :))
2012. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vki sztem menjen veled mert én voltam és tudom hogy alá kell írni ilyen tanús cuccot... meg ki kell töltened egy papírt és ott megkérdezik hogy vállalsz-e fehérneműs vagy szexis jelenetet... ha azt mondod hogy nem akkor nem kell :D amúgy csak akkor van esélyes ha olyat keresnek amilyen karakter vagy... akkor viszont meg sem kell szólalnod a szitus játékon (kis r*banc sztem meg is fogja kapni a szerepet, aki meg sem szólalt csak modellkedik és jajjdejó-.-)
2012. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csenge 44 válasza:

Sziasztok

Én is jelentkeztem 12 éves vagyok ,és reménykedek hogy behívnak castingra .

És amugy akiket behívnak ott kell valamit csinálni vagy csak kérdéseket tesznek fel ??

2012. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is jelentkeztem a neten,és másnap már hívtak is,hogy most csütörtökön menjek castingra.
2012. júl. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!