Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Meddig lehet az RTL Klub új...

Meddig lehet az RTL Klub új szereplő válogatására jelentkezni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Sokáig! www.rtlmost.hu/szereplo


de ne jelentkezz mert túl sokan leszünk én is jelentkeztem már 1 hónapja( konkurencia)!!! :D

2012. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én is jelentkeztem :D nem tudja valaki, hogy mikor és hol lesz a casting?
2012. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok. holnap és kedden.
2012. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudni, ti tudtok valamit? (az. hogy titoktartási szerződés meg ilyesmi, azok kíméljenek!)
2012. ápr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hát nekem küldtek egy e-mailt hogy majd értesítenek :) tehát még nem volt... most lesz valamikor nyáron :D meg állítólag a sorozat heti számban fog menni szombaton este :)
2012. jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Most volt nemrég asszem hétfőn !
2012. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezen sírok XD
2012. júl. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is jelentkeztem, de nem vették fel velem a kapcsolatot. Még várjak?
2012. dec. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vivien_18 válasza:

én most jelentkeztem egy fél órája de nekem portfoliós képeim is vannak és én már regisztrálva vagyok az rtl-nél mert modeliskolát végeztem.

és engem felhívtak és behívtak holnap délutánra meghalgatásra szóval akit nem is értesitenek de kapnak e-mailt hogy majd felveszik vele a kapcsolatot ne reménykedjen.

énis jelentkeztem 2 hónapal ezelött és amatőr képeim voltam igaz nem is olyan nagyon jók voltak és e-mailbe kaptam levelet hogy majd értesítenek de semmi nem történt de most egyből felhívtak nemis e-mailt küldtek.

2013. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sziasztok ! Én már szerepeltem 2 alkalommal is ha eljutottatok a casting-ig akkor onnantól nem lesz olyan nehéz(csak ne játszd túl a szereped és legyél természetes mint ha tényleg az történt volna veled amit játszanod kell).

Akkor ott eljátszod amit kell aztán majd hívnak.Ott alá kel írni egy szerződést hogy ha tetszik nekik a játékod akkor már muszáj vállalnod.Aztán megbeszéltek vagy ők megmondják,hogy mikor lesz a felvétel. Akkor oda elmész és kész.És esetleg még többször is hívhatnak Engem is utána maguktól hívtak újra úgy hogy nem is jelentkeztem. :D

2013. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!