Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nektek jött már értesítés az...

Nektek jött már értesítés az RTL szereplőválogatásáról?

Figyelt kérdés
Mert egyre több pletyka terjed.

2012. márc. 22. 13:02
1 2 3
 1/30 Dako82 válasza:

Igen még pedig ezt kaptam eddig:Kedves Jelentkező!


Köszönjük a regisztrációdat. Amennyiben valóban szeretnél jelentkezni az RTL Klub új műsorába, kérlek, kattints a levél alján található egyedi visszaigazoló linkre, amit mi egyben egy nyilatkozatnak is tekintünk.


Nyilatkozat:


Kijelentem, hogy saját elhatározásomból, valós adatokat megadva, jelentkeztem az RTL Klub új műsorának válogatására. Kijelentem továbbá, hogy nem állok cselekvőképességet kizáró vagy korlátozó gondnokság, büntetőeljárás, elzárással is sújtható szabálysértési eljárás, vagy büntetett előélethez fűződő hátrány hatálya, illetve pszichiátriai kezelés alatt.


Tudomásul veszem, hogy a fenti nyilatkozatom akár részbeni valótlan tartalma esetén, illetve a válogatás lezárásáig a fenti körülményeim megváltozása esetén az RTL Klub új műsorának válogatásából automatikusan, minden egyéb feltételre tekintet nélkül kizárásra kerülök. Vállalom, hogy amennyiben a fentiek tekintetében rám vonatkozóan változás áll be a válogatás lezárását megelőzően, úgy azt haladéktalanul, de legkésőbb 3 munkanapon belül írásban bejelentem.


Végül kijelentem, hogy a fenti adatokat önként adtam meg.stb.

2012. márc. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, ezen túl gondoltam. :)
2012. márc. 22. 14:44
 3/30 anonim válasza:
Engem ma felhívtak és azt mondták h várnak egy személyes találkozóra.Csütörtökön megyek,ha gondolod majd megírom h mi volt a castingon.
2012. márc. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülnék, ha megírnád.
2012. márc. 27. 15:08
 5/30 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is csak egy értesítés jött,az amit már valaki leírt.

Aki itt írta azt hogy őt felhívták: szia,te mikor jelentkeztél,mert olvastam már olyat is ha 2 napon belül nem hívnak, akkor már nem is fognak....te mikor jelentkeztél, 2 napon belül hívtak? mert én is jelentkeztem, de még nem hívtak,kb. 2 napja jelentkeztem...

2012. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen, jól mondja, az előző hozzászóló. Valamint én a hétvégére jelentkeztem. Nem tudom, ez miben oszt vagy szoroz...
2012. márc. 27. 17:30
 7/30 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy a hétvégére jelentkeztél?

(hány éves vagy?)

2012. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Ja,bocsi leesett, én is így jelentkeztem, lehet hogy ez a gond? Szerintetek,ti mit jelöltetek!
2012. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Lécci nekem is írjátok meg, hogy mi volt! Köszi szépen!
2012. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azért jelentkeztem hétvégére, mert debreceni vagyok, és el tudjak menni.
2012. márc. 28. 04:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!