Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Éden hotel, VV, hogy csinálják...

Éden hotel, VV, hogy csinálják a csajok, hogy mindig tiptop mindegyik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a VV-ben is, meg az Édenben is mindig gyönyörűek, profin kisminkeltek és leginkább szőrtelenek? Én ha bemennék egy ilyen játékba, mindig azon aggódnék, hogy épp hol nőtt ki a szőröm (nálam a borotva nem megoldás) és milyen a hajam.
2012. márc. 23. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg úgy volt (ha jó tudom), hogy minden reggel mehettek be hozzájuk sminkesek meg fodrászok (nem beszélhettek velük). Ha nem is minden reggel, de sokszor volt ilyen, mert ugye lehetett látni néha, hogy maguknak is megcsinálják.
2012. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a VVben neked mindig szépek voltak ? hát ez túlzás..

am meg saját magukat sminkelték, és hajukat is maguknak csinálták, néha bement fodrász meg sminkes..borotválást meg elintézték zuhanyzásnál, persze ezeket nem vágják bele az osszefoglalóba..

2012. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az Édenben a párválasztó ceremóniák előtt van sminkesük...
2012. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a vv-ben mindenki hányás volt, a lábszőreiket meg nyilván borotválták minden nap, vagy amikor kellett, és ezért nem láttuk.


tudod mit néztem az édenben?

hogy a tegnapi részben, ill csütörtökön, amikor volt a seggszépségverseny, egyiknek sem volt semmilyen szépséghibája.


nekem talán 1x volt életemben, hogy tökéletes popsibőröm volt pubertásom után :S (pattanás pl)

2012. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jó, persze, a vv-ben rondák voltak, csak mindig tökéletes haj, smink, szőrtelenség...

Utolsó, azt én is láttam, és pont ezen csodálkozom, hogy hogy csinálják. Nekem mindig van benőve szőrtüszőm, ha a bikinivonalat meg gyantázom, másnapra bedurran az egész. Úgyhogy nem tudom, hogy lehet mindig mindenkinek ilyen szép a bőre. Ha meg gyantázzák, akkor annak ki is kell néha nőni, nem?

2012. márc. 24. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:

vaalmelyik adásban láttam h az egyik csak a kádban borotválta a lábát

csak gondolom ez annyira nem érdekes h mindig betegyék műsorba

2012. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*csak=csaj
2012. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem az Édenbe direkt úgy válogassák be a lányokat, hogy szépek, ápoltak, edzettek legyenek, ha megnézzük mindnek nagyon szép a bőre, nem lóg rajtuk a háj, szép lányok :)
2012. ápr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!