Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Holnap megyünk telelni, az...

Holnap megyünk telelni, az egész családdal egy hotelben töltjük el a karácsonyt, és tegnap volt 2 hete, hogy megcsináltattam a köldök piercingem. Fürödhetek már vele medencében, vagy leragasszam, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem kerdezted meg a furkalotol?
2011. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem nincs piercingem de itt azt írja, hogy az első 2 hétben ne érje állóvíz. Mivel letelt a két hét, és ha nem látod jelét gyulladásnak, vagy úgy látod, hogy már meggyógyult, szerintem mehetsz vízbe. De ha tudod, akkor kérdezd meg a piercingest aki készítette (hívd fel telefonon, vagy szaladj be hozzá a szalonba, akkor személyesen is megnézheti).

2011. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha meggyógyult, akkor lehet, de nagy az esélye, hogy visszagyulladjon.

Bár ezért meg leszek kövezve, de leírom az én esetem.

Nekem a melleimben is vannak piercingek, miután meggyógyult (kb. 2-3 hét9, párom nyalogatta a bimbót (18 karikás dolgok) és sajnos volt, hogy kicsit újra gyulladt, érzékeny lett.

Vigyél magaddal fertőtlenítőt, én Octeniseptet használok, azzal fújd le fürdés után!

2011. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden fürdés után fertőtlenítsd le. :)
2011. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

csajom 1 hetes pc-vel egész nap a medencébe volt

semmi baja

2012. jan. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!