Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudnátok shoujo animéket,...

Tudnátok shoujo animéket, mangákat ajánlani?

Figyelt kérdés

A manga lehetőleg legyen magyar, az anime pedig vagy szinkronos vagy feliratos. A Kaichou wa maid-sama -hoz hasonló művek érdekelnének. Láttam már: Special A, Kimi no todoke, Lovely Complex, Nana, Ouran High School Host Club, Skip Beat!,Itazura na Kiss, Aishiteruze Baby,Fruits Basket,Count and Fairy,Shugo Chara,Kamikaze Kaito Jeanne,Vampire Knight, Paradise Kiss stb.

Ne legyen túlzottan komoly témája, de lehet fantasy is ;)


2012. ápr. 5. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát animét nem nagyon, sokat láttál :D még hozzátenném a Bokura ga Ita-t, azt nem láttam hogy felsoroltad volna :D

mangából pedig, hát végtelen mennyiségű van, felsorolok párat amit én is olvastam/ok :

Dengeki Daisy

16 Life

Namida Usagi

Akkan Baby

My Boyfriend is a Vampire

Koko ni Iru yo!

Boyfriend

Watashi ni xx Shinasai!

Iinchou no Himegoto

Boku wa Kiss de Uso wo Tsuku (I Lied with a Kiss)

Kiss/Hug

Strobe Edge

Black Bird

Toradora

Kimi ni Todoke

Moe Kare! (Burning Love)

Five

Houkago Hokenshitsu (After School Nightmare

Beauty Pop

Special A

Absolute Boyfriend

MeruPuri(kicsit ilyen mágikus, ezt olvastam el először, kedvencem marad örökre)


Talán még a Life, habár az elég drámai, és inkább olyanok nézzék akik nem riadnak vissza az erőszaktól.

2012. ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezeknek a nagy részét már olvastam/olvasom, de a többit nagyon köszi!!
2012. ápr. 7. 19:04
 3/14 anonim ***** válasza:
Szívesen, de bocsi :) én is keresek, de sokat láttam én is, és már kevés van amit láttam :p
2012. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
:DD
2012. ápr. 9. 08:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Manga:

High School Debut → Sajnos nincs végig magyarul.

Hiyokoi → Még ez sincs...

Ao Haru Ride → És ez sem. :) De egyszer hátha lesz.

Beauty Pop → Ez megvan végig magyarul, és elég jó.

I ♥ HS → Még nem olvastam, de jónak tűnik megvan végig! :)


Anime:

Acchi Kocchi → Most fut, eddig 5 rész van. Nem hiszem, hogy tetszene, mivel elég gyerekes, de nagyon aranyos. :)

Hyouka → Halvány lila gőzöm sincs, hogy mi lesz ebből, mivel még csak 3 rész van. Szerintem nem kimondottan shoujo, de nekem nagyon tetszik. :)

Inu x Boku SS → Szerintem tetszene. 2 romantikus szál is van benne, plusz egy ici-picit fantasy.

Yamato Nadeshiko Shichi Henge → Nem tetszene, de azért leírtam. :D Nem is olyan szép a rajzolása és kissé elvont, de én azért kedvelem.

B gata H kei → Ez egy ecchi, de nem annyira durva. Megmondom az őszintén, számomra elég irritáló volt, de nem is tudom...

Midori no Hibi → ...

Lamune → Engem nem fogott meg, de egyszer nézhető.

Toradora! → Én csak az enyhe szerelmi sokszög miatt nem szeretem annyira, de amúgy szép és egyedi. Egyébként meg lehet tudni, hogy mi lesz a vége, csak hát na... :)


Nem tudom, hogy tudtam-e segíteni, de több ötletem nincs. :)

2012. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mangát nem olvasok úgy hogy tessék anime! :)

Animék:Itazura na kiss

Bokura ga ita

Kilari

Cihayafuru

To Love Ru

Rosairo To Vampire

Skip Beat!

Perfect girl evolution

Lovely Complex

Aishiteruze Baby

Usagi Drop

Special A

Kimi ni Todoke

Kaichou wa Maid-sama!

Peach Girl

Nana

Inuyasha(pici romantika)

Arakawa under the bridge

Romeo x Juliet

Uta no princess sama

Full metal panic!

Tokyoi Mew Mew

Ouran Hisgh School Host club

Inu x boku ss

Fortunal Arteial

2012. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 amarillis27 válasza:

Anime: nekem nagyon tetszett a Chihayafuru, Usagi Drop, Mayo Chiki!,Bungaku Shoujo, jók még: Karin, Rozen Maiden, Boku wa Tomodachi ga Sukunai, Kami nomi zo Shiru Sekai, Joshikousei, Nodame Cantabile, ef - a tale of memories.,Ano Natsu de Matteru, Inu x Boku SS, School Rumble, Genshiken, Green Green (2003), Kämpfer, Kuragehime, Kuroko no Basket-ebből még csak pár rész jött ki, Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai, Seitokai Yakuindomo, Sora no Manimani, Wagnaria!!, Suzumiya Haruhi no Yuuutsu


mangák: Namida Usagi-ez sajnos nincs végig magyarul, Watashi ni xx Shinasai, Beast Master,Haou Airen, Hana yori Dango, Hanazakari no Kimitachi e, Baby LOVE-ez nagyon aranyos történet, de általában mindegyik romantikus shouju


de tudom ajánlani neked a [link] itt rengeteg anime, manga van online, szinte mindenhez ismertetető, nagyon jó oldal^^

2012. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. júl. 29. 11:42
 9/14 anonim ***** válasza:

Én már egyszer írtam választ, szóval sokszor csak ismételem magam... :D

Mangában ajánlom tovább olvasni a Kimi ni todokét, mert az a legjobb... :)

[link]

Aztán azok amiket ajánlottam: High School Debut:

[link]

Hiyokoi:

[link]

Ao Haru Ride-ra pedig külön felhívnám a figyelmed, mert egy elég új mű, és valami eszméletlen szép :D

[link]


Nagy újdonságokat nem mondhatok, de ajánlanám a most futó 'Last Game' mangát. :) Már nem középiskolában, hanem egyetemen játszódik, de ezt észre sem lehet venni, és nagyon édes. :)

[link]


Anime pedig, amint már másodszor írom, az Acchi Kocchi:

[link]

(Bár ez nem shoujo, de olyan, és szerintem nagyon édes...)

Perfect Girl Evolution:

[link]

(Szerintem ez alap mű... :) Jó, nem a legszebb, de nagyon megfogja az embert. Ajánlanám mellé olvasni a mangát, mert az iszonyat hosszú, és imádnivaló. Illetve van még egy dorama is. Én nem szeretem a doramákat, de ez tetszett)

Hyouka is tényleg jó, de annyira nem a szerelem a fő téma... :)

[link]

Inu x Boku SS:

[link]


Illetve ne felejtsd el, hogy mindig jönnek új animék! :) Most 2 shoujo is jönni fog, ami engem érdekel, és nagyon örülök nekik... :D Én biztosan nézni fogom őket, de ajánlom neked is. :)

Az egyik a 'Suki-tte Ii na yo':

[link]

A másik pedig a 'Tonari no Kaibutsu-kun':

[link]


Azért majd egyszer írd meg, hogy mit néztél meg, mi az ami tetszett és mi az, ami nem... :)

14/l

2012. júl. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
oké, köszi :D
2012. szept. 22. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!