Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen romantikus, vicces...

Milyen romantikus, vicces mangákat tudtok? (magyarul)

Figyelt kérdés

[link]


Itt válogatok, de nem nagyon találok.

Valami boldog, nagyon romantikus (fő téma) és esetleg vicces mangát szeretnék olvasni.


De olyat, aminek már most megvan minden fejezete! MErt előfordult, hogy nem fordították tovább az egyik kedvencemet. :(



Ami nagyon fontos, hogy ne legyen túl bonyolult. Nem olyat szeretnék, amiben a lány egyszerre több fiúba is beleszeret és nem tud választani. Inkább olyat, amiben mindenképpen "beleszerethetek" a főszereplő srácba.

És legyen Happy End, nem szeretem ha ilyenben minden rosszul sül el.



Hasonló a Kaichou wa Maid-sama is. Mondjuk az nincs meg végig, még fut. Ezért nem jó. Amúgy ebből az anime-ot láttam.


Kimi ni todoka <--- Ez nagyon jó! De sajnos ez sincs magyarra fordítva. De az anime nagyon jó.



Amit még szeretnék, hogy ne legyen nagyon mesés. Vámpírok, meg hasonlók kíméljenek!



Tehát egy nagyon romantikus, érzelmekkel teli, aranyos, vidám, vicces mangát szeretnék.



Nagyon megköszönném! :)


2011. dec. 12. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

itt nagyon jó történeke vannak csak regisztrálni kell

2011. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
LoveCom, Fruits basket? Valamelyiket ismered? Sokan szeretik, én inkább seinen párti vagyok. Nem tudom pontosan a történetet, meg a végét. [link] Böngéssz itt, a stílus, amit keresel a shoujo :) Esetleg pár josei is tetszhet, bár azok komolyabbal.
2011. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vicces manga-> Démonnaplók :DD én nagyon bírom
2012. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!