Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek a Dynamo:varázslat...

Szerintetek a Dynamo:varázslat a világ körül megjátszott vagy igazi?

Figyelt kérdés

Elképesztő amit az a fickó művel! :D Az ember nem hisz a szemének. De nem tudom eldönteni hogy azok ott beszervezett emberek vagy sem? Vagy esetleg meg van vágva a műsor?

Válaszoljatok légyszi mert ez nagyon érdekel!

Előre is köszi! :)



2012. ápr. 12. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
én is kételkedek benne...
2012. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
34%
Én is mert olyanokat csinál hogy elkéri az egyik csávotol egy sörös üveget a másiktol a telefonját és belerakja :O
2012. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 SIku77 válasza:
77%
én is kételkedtem de mért ne lehetne valódi nem? egyébként én is megtanulnék néhány dolgot;P
2012. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
33%
Igen az ember valódi, de a többi csak illúzió, sok trükknek a megoldása fenn van youtub-on pl. vizenjárás stb.
2012. ápr. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Valamelyik valódi, valami nem.
2012. ápr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 joy2027 válasza:
23%
Szerintem részben vannak benne beszervezet enberek mert ugy ahogy egyes enberek meglepödnek azt nem lehet megjácani,de anélkül hogy senki se legyen beszervezven lehetetlen megcsinálni ezekett a trüköket.itt egy magyar oldal ahol megtudod ezt vitani : [link]
2012. ápr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Jaja, jól mondjátok, én is hasonlókra gondolok. Ahol vágva van a felvétel, tehát több kamera állásból van és nem egy fix kamera követi amit csinál, ott alapjában véve felmerül hogy megvágták, tehát kamu. Ahol sima, egy kamerás felvételen csinálja, ott pedig marad a többi lehetőség. Igaz, vagy beszervezett emberek. Tényleg elég sok dolog fent van jutubon, meg van egy ilyen műsor talán a Viasaton, hogy hogyan csinálják a trükköket ezek az emberkék.
2012. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

Itt az alátámasztás a linken... ennyit erről.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__2819314..

Amit viszont megtud csinálni, ahhoz gratula és minden tiszteletem.

2012. ápr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 barbie1126 válasza:
11%

Sziasztok!


Az egyiket kitaláltam hogyan csinálja :-) megtanulom és aki nem ismeri a fickót ,meg a trükkjeit,az tényleg elképed majd az első 1 percre!Egyébként,SAJNOS trükk az egész!Elsőnek azt hittem UFÓ,majd hogy Isten fia,hisz csak az apja tudott járni a vízen,aztán arra gondoltam valami energia mester,hisz úgy tűnik mintha írányitaná a részecskéket,ahogy egymásba meg máshova meg mozgat ,tör stb.Ezekre nem nagyon tudok más magyarázatot,de a legtöbb egyszerű trükk,és mert annyira egyszerű hisszük el :-) De,Senki nem tud járni a vízen!!!!!Mint,ahogy Télapó sincs!

2012. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Jookoo válasza:
Ugyanaz mint Keith Barry trükkjeinél.Ha pl némelyik trükk tényleg működne akkor ez a két ember nem TV-ben szerepelne hanem inkább eltitkolnák képességeiket és lazán meggazdagodna(pl Keith-nél a banki PIN kód leolvasása).
2012. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!