Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X faktorba szeretnék jelentkez...

X faktorba szeretnék jelentkezni. Szerintetek melyik dal?

Figyelt kérdés
eddig ezek az öteletek vannak: United: végső vallomás, Nox : Túl a Varázshegyen. Tudtok nekem tippeket adni?
2012. ápr. 16. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sexy and i now it
2012. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Amelyik jobban illik a hangodhoz. Azt tanácsolom, ha komolyan gondolod, vedd fel mind a kettőt, és amelyik jobban áll, azt add elő:)
2012. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem válaszolok, hanem kérdezek: téged hívtak már?
2012. ápr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Először is: Igen, nagyon komolyan gondolom. Gyerek korom óta éneklek, habár nem profi szinten.

Másodszor is, igen, tegnap hívtak vissza:) Miért? te is jelentkeztél?

2012. ápr. 17. 09:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Talán valami komolyabbat..

Lány vagy fiú vagy?

2012. ápr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
21 éves, nő_:) 9ötletek?
2012. ápr. 18. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát sokban függ, hogy milyen stílusod van, milyen a hangszined, hangterjedelmed, mennyire van "betörve" a hangod, milyen dalokat énekeltél eddig, milyen beállítottságú vagy(mármint romantikusabb, pörgősebb..) és mi a célod az indulással.(énekesi karrier, éneklés+dalszerzés, "magamutogatás"-bocs, pénzszerzés, ... szóval sok indok lehet)

Mikorra vagy behívva?(mennyi időd van még)

2012. ápr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jövő csütörtökre, magas hangok nem mennek jól( mert nem is gyakoroltam őket) inkább romantikus, érzelgős típus vagyok. ás dalszerzőként szeretnék ervényesülni később, viszont most még nincs lehetőségem rá:(
2012. ápr. 18. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne kezd új dalba, hanem amit biztosan tudsz elejétől a végéig majdnem tökéletesen, az a dal legyen.

A hangodat pedig ne nagyon használd mostmár, jó ha min.3 nappal előtte már nem énekelsz semmit(és ha tudsz akkor kevesebbet beszélsz). Nehéz tudom pont előtte megállni, de ne legyen lestrapálva.

2012. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja és mielőtt mész 2-3 órával előtte melegítsd be a hangodat.

(vagy nem tudom hogy szoktad, vagy szoktad-e..:)

2012. ápr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!