Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hülyeségnek tartjátok azt,...

Hülyeségnek tartjátok azt, hogy egy értelmes ember jelentkezzen az x faktorba? Egyáltalán kinek mi a véleménye erről a műsorról? Van értelme szerintetek jelentkezni? Vagy hülyeség az egész? (légyszi értelmes válaszokat)

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 15:10
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem hülyeség...érdemes jelentkezni akkor ha jó hangod van de ha nincsen jó hangod és hamis vagy nagyon, akkor nem mert csak leégeted magadat! Ha jó hangod van nyugodtan jelentkezzél rá!;)
2012. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem hülyeség, mert aki tud, az tud..

és aki meg nem tudo, azon röhögök egyjót ; d

2012. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak akinek jó hangja van érdemes, de szerintem így se biztos, hogy fenn tud maradni mint énekes. Mert ha megnézed már volt egy csomó Megasztár, meg X-faktor meg Csillag Születik. Szóval ha meg is nyered akkor jársz egy ideig koncertezni de utána lehet, hogy simán elfelejtenek mert közben jön a többi tehetségkutató és megint új énekesek lesznek a TV-ben, az emberek pedig mindig az új szériákat nézik inkább.
2012. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Kicsi ez az ország ennyi sztár eltartására. A korábbi életedet fel kell adnod és lehet, hogy cserébe kapsz egy nagy semmit. Még a nyerteseknek sem garantált a siker, a hírnév és a megélhetés. Tiszavirág-életű a dolog.
2012. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!