Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvencetek most a...

Ki a kedvencetek most a Csillag Születik 4-ből?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 17. 16:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem a Prügyi duó tetszik eddig a legjobban. Mikor először voltak színpadon, tényleg végig lúdbőrös voltam, nekem annyira tetszett.
2012. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Negyela Bernadett Szirota Dzsenifer és a Quantum XXL *-*
2012. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Negyela Bernadett és PlaZma.
2012. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Tegnap nem voltak nagy számok... Szerintem. Nekem a legjobban Szirota Jennifer tetszett meg a Prügyi Duó, a többi nem jött be. A két vásárhelyi is a "Lehet zöld az ég, és lehet kék a fű"-t énekelték, hát az őszintén, nem állt jól nekik. Berni elég ügyes volt, bár lehetett volna jobb is... Jenni nagyon jó volt tegnap, még Puzsér is megdicsérte, 6 pontot is kapott tőle, hát az haladás.
2012. ápr. 22. 08:10
 15/22 anonim ***** válasza:
A Quantum XXL és Jennifer nem okoztak nekem csalódást, de Bernadett katasztrófa volt, nagyon birka aki ezt a Katy Perry-dalt adta neki és poptinisztárt akart faragni belőle. Szeretném őt újra jónak látni, hogy ismét kedvencem lehessen.
2012. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Nekem Juhász Marci :) Talán...

http://www.youtube.com/watch?v=l311RxkxkcU


De Negyela Bernadett is tetszik, csak a tegnapi adásban elég rossz volt.

http://www.youtube.com/watch?v=ljGXk8Li734

2012. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Marci tényleg nagyon ott volt :) Meg a Quantum XXL, Jennifer, Babos Ricsiék, Prügyiék is jók voltak. Immigrants elmegy.
2012. ápr. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A Prügyi duó a kedvencem. Ricsi és Krisztián nagyon tehetségesek. A Végső vallomás és a Demjén dal nagyon jó volt tőlük. Ha ez a két srác régóta gyakorolna már együtt és zongora- és énektanár foglalkozna velük, akkor szenzációsak lennének. Ricsi csak öt évig járt zeneiskolába, de szédületesen játszik egyébként, transzponál, amihez azért kell fül és ritmusérzék, jazzt szeretne tanulni és improvizálni. Krisztián klasszikus zongorázni tanul, nem énekelni, de jól énekel és kellemes a hangja. Láttam, amikor nyilatkozott, lámpalázas volt, ideges, de amikor a színpadon énekel, teljesen átváltozik. Énekesnek született.
2012. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Plazma..és az is tetszik benne hogy szívéböl jönnek a dalai..:)
2012. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

PLAZMA!

imádom:$$

2012. máj. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!