Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kmaszok! Láttátok Az Éhezők...

Kmaszok! Láttátok Az Éhezők Viadalát? Ki a kedvencetek belőle? Vélemény a filmről?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszett a film. :DD Bár kicsit nyomasztó és szomorú.. :/ Várható volt,hogy meghalnak ,de akkor is sajnáltam őket.. Főleg a végén Cato-t ,amikor azt mondta,hogy ő csak gyilkolásra jó,meg hogy nem is él igazán.. :'(


Nekem Katniss ,Peeta és Cato (volt :SS ) a kedvencem.


14/L


2012. ápr. 7. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Hát... én olvastam a könyvet (a filmet készülök megnézni). Nem egy "hű de megfogott" típusú könyv. Hasonló jellegű pl a Battle Royale, ami viszont kegyetlenül jó, és bár 700 oldalas, majdhogynem egyben olvastam végig.

Katniss nekem kicsit mű volt, és nem volt olyan szereplő (csak talán a kislány), aki megfogott volna.

Tehát: 10/3


17/l

2012. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ma néztem meg a moziban. Könyvben nem olvastam, de a filmben nagyon tetszett és várom a folytatását.

A kedvenc szereplőm nekem is Peeta volt meg a néger kislány (nem jut eszembe, hogy mi a neve)

Amikor a semmiből hirtelen előugrottak a kutyák a film vége felé, akkor akkorát ugrottam ijedtemben, hogy mindenki rajtam röhögött :D

17/L

2012. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
A filmet nem tervezem megnézni, mert tuti elbarmolták, de a könyv az iszonyatosan jó volt. Én a Haymitchet kedvelem. :)
2012. ápr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a film,bár a könyv jobb.A filmből vannak olyan részek amiket csak akkor értesz meg,ha olvastad a könyvet is.Ennek ellenére tetszett a film is,a szereplőket is jól választották. :)

Kedvenceim: Katniss,Peeta és Gale,bár ő nem szerepel túl sokat. :/

2012. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Nekem is nagyon tetszett a film,végig izgultam szinte.Hamarosan meg is veszem a könyvet:) Kedvencem pedig Peeta.
2012. ápr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi a váalszokat,jöhetnek még :D

jajj de én nagyon sajnálom Cato-t :''((

olyan szomorúú.. áá nem tudom kiverni a fejemből.. :'/

annyira sajnálom.. meg amit mondott..

2012. ápr. 8. 15:44
 7/12 dinnyelove ***** válasza:

hú ez a könyv nagyon megfogott, ma nézem meg a filmet. kedvencek? talán peeta, ruta(RIP), effie(hehe), katniss néha nekem túl bunkó volt, vagy kiakadt ok nélkül, de attól függetlenül ő is ide tartozik nálam. tresh-nél én még szomorú voltam, meg talán a rókaképűnél


12/L

2012. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap néztem a moziban, mert eddig nem játszották nálunk:) A könyvet nem olvastam eddig, de most megrendelem mindhárom részét, és a sok ZH után és még vizsgaidőszak elött tuti elolvasom mind:D


Nekem Katniss volt a kedvencem, szerintem nagyon jól játszott és illik hozzá a szerep. A kis néger lányt is szerettem, bár tudtam, h meg fog előbb utóbb halni, úgyhogy nem akartam azért annyira megszeretni:D A mentoruk is szimpi volt:) 20/L

2012. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Olvastam a könyvet, és szerintem az klasszisokkal jobb. A filmben valahogy nem jött át, meg idegesített a kameramozgás. Meg pont, hogy nem mutatták a durvább jeleneteket, csak "drámaian" remegtették a kamerát... Meg nem értettem, minek bele az a sok néger. Na, de mindegy is. Meg ha nem olvastam volna a könyvet egy csomó mindent nem értettem volna (főleg a végét), vagy csak félreértettem volna.

Pedig általában szeretem a feldolgozásokat, akár adoptáció, akár konkrét megfilmesítés. Sőt, sokszor a film tetszik jobban, de ez kegyetlenül rossz lett. Na, oké, nem annyira, tízből egy erős négyes, egyszernézős. Pedig a könyvet imádom, a kedvencem.

A kedvencem amúgy Peeta és Cinna (aki a könyvben sokkal szimpatikusabb, itt a filmben olyan volt, mintha nyomult volna Katniss-re), meg a következő kötetekből is van pár, de az nem idetartozik.

2012. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

utolsó szerintem is sokkal jobb a könyv ,de azért én kiraktam pár posztert a falamra a filmből :))

én most tartok a harmadik könyvnél és úgy tudom,hogy Prim meg fog halni és Katniss Peeta-t választja :'( pedig én azt akartam,hogy Galet na m1.

2012. ápr. 15. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!