Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak nekem iszonyat ellenszenv...

Csak nekem iszonyat ellenszenves Bereczki Zoltan?

Figyelt kérdés
Szerintem tok rosszindulatu, es pocsek is.Es amikor mondja, hogy "szaaaaakmaaaailag"........ fujj, de utalom!!!!

2012. ápr. 19. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem alapból szimpatikus volt... Aztán valahogy egyre kevésbé lett az... Én nagyon jó énekesnek tartom, de egyre több rosszat hallottam róla. Pl. egyszer statisztáltam az operettben és meséltek róla dolgokat. Meg nemrég is volt egy balhé, hogy beugrott valaki egy darabba és féltékenységi rohamot kapott és elkezdte lökdösni...szóval emberileg elég érdekes...
2012. ápr. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én imádtam őt nagyon sokáig. Jártam a koncertjeire, és előadásaira. Nagyon sokat beszéltem vele, és az volt róla a vélemyényem, hogy ilyen kedves, barátságos, jófej embert még nem láttam. De a megasztrában nekem sem tetszett... teljesen más arcát mutatta. Én is ki voltam a sok szakmázástól... de szerintem a műsor végére normális lett.. szóval szerintem csak elképeztően maximalista.. de én ettől függetlenül nem utálom, sőt még mindig szeretem, csak már nem vagyopk annyira oda érte :) Egyébként tényleg elképesztő hangja van, és nagyon jó színész is, csak kicsit túl maximalista.. :)
2012. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szanee90 válasza:

Évek óta követem Zoli pályafutását, így perszehogy sokszor találkoztam már vele..

Nálam is volt olyan, hogy úgy éreztem, bunkó volt... de ezek a szituk, hála, 1-2 találkozásra érvényesek.

Zoli több interjúban hangoztatta, hogy NEM MAXIMALISTA, inkább szenvedéllyes csinálja azt, amit. Néha nekem is soknak tűnt, de mára már tisztelem ezért...

A másik meg az, hogy ő is csak egy ember a sok közül, ő is tud fáradt lenni, rossz kedvű. Ezt el kell tudni nézni neki.

Én is haragudtam rá sokszor, de meg lehet vele találni a közös hangot, csak nem szabad feladni az első "rossz" élménynél. ;)

2015. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!