Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik tv szolgáltatót ajánlan...

Melyik tv szolgáltatót ajánlanátok nekem? Digi tv, Invitel, T-home stb?

Figyelt kérdés
Most invitelünk van de már nagyon elegem van belőlük hónapok óta rossz a képminőség és semmit sem tesznek hibába hívom őket vagy írok nekik. Költözni fogunk és megfogadtam h ezt biztosan nem köttetem be...egy ami jó benne hogy a családi csomagban vagy Digi sport. Gondolkoztunk a T-home-on de abban nincs digi sport. Így kérdezném, hogy mi a véleményetek a Digi tvről? tényleg ha rossz az idő nincsen adás? köszi

2012. máj. 3. 14:00
 1/9 csmate válasza:
Én nekem T-home van és működik rendesen mindig szép a kép. :)
2012. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen én is a t-home-on gondolkozom csak ott nincs digi sport és azt gyakran nézem, sok sporteseményt csak az közvetít. :(
2012. máj. 3. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
ár/érték arányba digi
2012. máj. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és te meg van elégve a digivel? azt mondják hogy ha rossz az idő akkor nincs adás meg ilyenek.
2012. máj. 4. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Én meg vagyok elégedve a digivel!Nálunk rossz időbe is tökéletes az adás! O_o

Internet+Tv amiben benne van HBO 1-2 HBO comedy meg Cinemax +50 egyéb csatorna

Internet meg 80/25 Mbit/s!És ezért fizetünk 7500Ft/hó ami ahhoz képest elég olcsó!


Hol kapsz ilyen olcsón ilyen jó ajánlatot?Hát nem a UPC-nél meg a T-Home-nál!És legalább a diginél NEM szakad meg az internet másodpercekre mint a UPC-nél vagy a Invitelnél.

T-Homról nincs tapasztalatom.

2012. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na az jó. Nem mobilinternetem van T-mobilos. én megvagyok vele elégedve. Legfőképpen azért mert bárhova vihetem magammal. Pl. most költözünk és legalább nem kell egy csomó időt arra várni h bekössék. Így már csak a tv amit választani kéne. 4200 az invitel az 50 csatorna de borzasztó rossz a kép mindig csak a gondok vannak vele. Ettől bármelyik olcsóbb. Megkérdezhetem hogy az ország melyik felén laktok? csak azért h mondtad h nálatok nem megy el a kép ha rossz idő van. mi borsod megye és hallottam már egy két embertől h előfordul h nincs adás.
2012. máj. 4. 21:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Kelet Pest megye
2012. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is a T-home-ot ajánlanám. Apumnak rengeteg baja van a digivel. Pl. valami gebasz volt, a t-home-osok ott voltak 12 órán belül, a digisek 3 nap múlva jöttek.

Igaz, hogy a digisport mellettük szól, de nincs rajta comedy central se (ha jól tudom), meg ha annyira meccset akarok nézni, itt a net.

De te tudod.

2012. máj. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha meg annyi B kategóriás vígjáték sorozatot akarok nézni ott a net?
2012. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!