Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Theon Greyjoy miért foglalta...

Theon Greyjoy miért foglalta el Winterfellt? Tényleg Robb ellen fordult vagy tervel valamit?

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Apjának/nővérének akar bizonyítani, ha ez nem esett le akkor szerintem felesleges neked sorozatot/filmet nézni.
2012. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de igen leesett, ugyanakkor az is megfordult a fejemben, hogy azért kért még több katonát, hogy Robbnak segítsen, ez utóbbi azért tűnt lehetségesnek, mivel egész gyerekkorát a Starkoknál töltötte, és inkább ők a családja
2012. máj. 10. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, akkor nem öltem volna meg Rodrik-et vagy kit.

Mondjuk lehet csak akik ott voltak saját katonái az miatt csinálta, de akkor elég lett volna bebörtönözni vagy nem tudom.

Meg nem úgy nézett ki, mint akinek van valamilyen terve, de majd kiderül még szerintem a jövőhéten, ezt a szálat nem tudják sokáig húzni.

2012. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!