Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki nyeri a Megasztár 6-ot?

Ki nyeri a Megasztár 6-ot?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Már csak hárman vannak a versenyben. Kezd egyre izgalmasabb lenni.

2012. máj. 15. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Sztem meg qrvára nem izgalmas, tiszta ratyi énekeseket válogattak be.Én az 1. élő adást néztem,azóta viszont nem.

Kérdésedre válaszolva biztos h a Radics Gigi fogja megnyerni, mindenki csak őt sztárolja. És már az elején beharangozták többen is h a Gigi nyeri meg. Ezenkivül pedig ő még ha jól tom nem is párbajozott.. szal ő a befutó neki van a legnagyobb esélye.

2012. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az tuti h a 2 lány lesz a finalista

de hogy ki nyeri meg azt azért nem tudom, mert az Andi mindent elkövet hogy megsajnálják és sajnos már sok tehetségkutatóban láttunk olyat hogy nem a jobb nyert, hanem azt akit sajnálni lehetett, és Gigi amúgy is csak 16 éves úgy hogy majd azt mondják neki hogy van még mit tanulnia meg van ideje és stb.

sajnos itt Magyarországon ezek a műsorok nem tehetségkutatók, hanem jótékonysági műsorok! de hát, tudjuk hogy van még mibe fejlődnie a magyaroknak...

2012. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Giginek kellene, már az elejétől fogva messze kitűnt a többiektől, viszont szerintem könnyen érhet meglepetés, és nagyon csalódott leszek, ha mégsem ő nyeri meg mert megsajnálnak valakit vagy csalni fognak esetleg...

Szerintem Gigi is meg fog lepődni ha nem ő fog nyerni.


Valahogy van egy olyan érzésem, hogy érhet meglepetés és mégse ő nyer...pedig reménykedem, mert neki kellene!

2012. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a cigó nyeri meg, mindig azok jutnak tovább
2012. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!