Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti küldtetek sms szavazatot a...

Ti küldtetek sms szavazatot a Megasztárba? Mennyit?

Figyelt kérdés
Sokszor nem tudom eldönteni, tényleg olyan horribil mennyiségű sms szavazat érkezik a versenyzők részére, vagy alig, és csak buzdításképpen túloznak a műsorvezetők. Én a mostani 6-os Megasztárba 3 db. sms-t küldtem összesen, 3 különböző adásban.

2012. máj. 28. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyet se.
2012. máj. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Érkezik jó sok, de szeretnek túlozni is.

Pl. valamelyik régebbi Megasztárra ~60k SMS ment, és valamelyik régi VV adásra meg állítólag ennek majdnem tízszerese, 400+ ezer SMS.

De ha pl. valaki emlékszik, hogy a VV5 vagy melyik volt most mennyi pénz jött össze és mennyi volt az SMS akkor könnyen ki lehet számolni, és amennyi SMS érkezett oda abból valamennyire lehet következtetni.

2012. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Buzdítás mindenképp!

Hisz a beküldött sms-ből és a műsor közti reklámokból fizetik ki az embereket és abból finanszíroznak mindent!

2012. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0! 0! 0! 0! Egyet se!
2012. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!