Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan kerülnek be háttértánco...

Hogyan kerülnek be háttértáncosnak a Megasztárba ezek a helyes fiúk, csinos lányok?

Figyelt kérdés

Tánciskola növendékeiként szokták őket beharangozni 1-1 előadás után. Iszonyat jól néznek ki! Mennyit készülhetnek egy showra?

[link]


2012. márc. 21. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel hétről hétre fellépnek, így annyi idejük van betanulni a táncot. Miután a versenyzők megkapták a számot, amit énekelnek, úgy kapják meg ők is.
2012. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
És hogy hívják ezt a tánciskolát?
2012. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ECDS(Erika C Dance School) Zoltán Erika és a férje, Kátai Robi vezeti a táncsulit... én négy évig táncoltam itt :)
2012. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én 2 évig táncoltam itt..mindig csak ezek az emberek mennem fellépni mindenhová az összes többi ember sohase lesz seholse (tapasztalat) KERÜLD EL
2012. ápr. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!