Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy USB-s DVB-T tuneral...

Egy USB-s DVB-T tuneral fognám a magyar adásokat?

Figyelt kérdés

Dél-Szlovákiában,Komáromban lakom,van egy laptopom szeretnék rendelni hozzá egy USB-s TV tunnert csak nem tudom,hogy fognám-e vele a magyar adásokat főleg:RTL,M1 és M2 és TV2...

ezt szeretném megrendelni [link]



2012. jún. 4. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ott van a közelben a gerecsei adó, ami 16 kW-tal sugároz, úgyhogy szinte biztosra vehető, hogy bejönnek a magyar csatornák. Bár abban nem vagyok biztos, hogy a tunerhez adott pici botantenna elég a stabil vételhez, egy normális antennával viszont garantált lenne a siker.
2012. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Annyit pontosítanék, hogy a 16 KW a B mux-ra vonatkozik, az ingyenes adókat sugárzó A és C mux még ennél is erősebb: 97,7 kW-os.

2012. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem mindenképpen hordozhato kell abban mi a megoldás?
2012. jún. 7. 21:18
 4/9 A kérdező kommentje:

és ez a párositás?

[link]

egy ilyen antennával:

[link]

2012. jún. 7. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt mondom, a puding próbája az evés. Gerecse mindössze 29 km-re van Komáromtól, a 97 kW pedig elég nagy teljesítmény. Végül is van esély a botantennás vételre.

Saját tapasztalat: én a 100 kW-os kab-hegyi adót veszem 43 km-ről egy erősítős szobaantennával Pinnacle USB-s tunerrel. Ha esetleg érdekel, holnap előkotrom a botantennát és megnézem mit tud.

2012. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oks,jo lenne :) amugy mentek a zöldek...
2012. jún. 10. 08:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ma délután kipróbáltam a tuner pici botantennáját. Az antennát talpára állítva semmilyen jelet nem bírtam kicsiholni belőle, akárhova rakosgattam az asztalon. Amikor viszont oldalára fektettem, több olyan helyzetet is találtam, ahol 100 %-ra ugrott a jelszint és akadásmentes volt a vétel. Kicsit hülye megoldás, de fektetett antennával jönnek az adók.

A vétel helye: Celldömölk, Kab-hegytől 43 km-re.

Mivel a te esetedben Gerecse jóval közelebb van, azt mondom, ez a megoldás működhet.

2012. jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen kösz a kielégitő választ :) és ahogy te montad a puding próbája az evés ... :)
2012. jún. 12. 18:46
 9/9 anonim válasza:
A botantennát vízszintesen kell használni. Nekem sajna nem volt elég a jel, külön antenna kellett.
2012. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!