Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Még lesznek új Bleach részek...

Még lesznek új Bleach részek az Animax műsorában? Kicsit már uncsi hogy mindig ugyanazt nyomassák, szine már kívürről tudom a szöveget egy egy részben XD

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 20:21
 1/5 Vix válasza:
Nem hiszem.Bár én nem az Animaxon néztem hanem indavideon.Mert még csomó részt nem szinkronizáltak le.Ha új részeket szeretnél nézni akkor nézzed indavideon vagy google-be beírod hogy a Bleachből melyik részt szeretnéd nézni.Bár interneten csak feliratosan van meg.De az is pár rész után is megszokható.
2012. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sarki válasza:

en meg azt ajanlom hogy ha igazan szereted akkor toltsd le az osszes reszt a pyratebay rol

es hozza feliratot az animeaddicts.hu oldalarol csak regizni kell oda ingyenes persze ha csak szereted igazan

2012. jún. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az Indavideón szoktam nézni,csak úgy nem olyan!:(

Meg nem nagyon szeretem a feliratos filmeket,főleg ami akció kategóriába esik!

Akkor nem a szöveget kell lesni hanem a filmet :D

2012. jún. 9. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég régóta tervezve van. Először azzal volt gond, hogy Amerikának elsőbbsége van. Utána a Sony levette a kezét az Animaxról, így nem volt pénz, és az egyéb ügyintézés is lassabb lett. Jelenleg nagyon rossz helyzetben van az Animax, így vele kapcsolatban minden kérdéses.
2012. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sarki válasza:
hidd el pedig felirattal az eredeti japan dubbal istenkiraly nekem nm zavart be soha a felirat es az animet is tudtam rendesen figyelni
2012. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!