Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen a Mónika vagy Balázs...

Milyen a Mónika vagy Balázs showban szerepelni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ciki.
2008. ápr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Ott a pont. :D
2008. ápr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Az se biztos, hogy az esetek valódiak.
2008. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Elég gáz mind a kettő, szerintem szellemileg nem egy nagy élmény lehet benne szerepelni.
2008. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Maosik hozzaszolo vagyok. Az biztos, hogy nem igaz tortenetek...:D De viszont elmenni tapsikolni meg meg is eri, csak vhova hatra kell ulni, hogy ne latszodj. :D Haverom volt a Monikaba es egy resz vegig tapsolasaert kapott hetezret.
2008. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nekem több munkatársam is volt és azt mondták a szituációkért pénz jár.... főleg a veszekedés és erőszak XD


Engem is felhivtak telefonon, és mindenáron be akartak szervezni... rohadt nehéz volt lekoptatni a csajt sehogy sem akarta megérteni,hogy a családi szennyes csak a családra tartozik.


Az esetek nagy résza valódi, csak van amin ferdatenek a hatás kedvéért. Elvégre kit érdekel,hogy egy pár már nem birja és szakitani akar, vagy hogy valakit ver a férje mikor nap mint nap ugyanez van millió emberrel ????

2008. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon gáz,én semmi pénzért nem égetném magam egyikbe se.

Amugy fele sem igaz,de lehet hogy egyeseknek megéri,nekem nem.

2008. jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Én is úgy tudom, hogy az esetek nem valódiak. A szereplők előtte találkoznak egymással el van mondva mi a szituáció mit kell nagyjából mondani és ennyi.. Egy-két eset van ami valódi, például ilíen meglepem a barátomat valentinnapon emg megviccelem, emg amikor sztárok ülnek be oda de a többi kamu. Viszont a nézőknek tényleg megéri oda beülni egy kis plusz pénzért...:D
2008. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

jajj az egész kamu:D

Bátyámat is felhívták..azt kellett volna eljátszania hogy drogozott és hogy leszkott meg ilyen gagyi meséket:DVicc az egész:D

2009. okt. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem borzasztó ciki,de megéri egy munkanélküli szegény embernek.Tapsolni meg pláne!Én azt hallottam,hogy a szituációért 1 fő 25000 ft-ot kap,ha elmész a férjeddel,bemeséled a Mónikának meg a nézőknek,hogy megcsalt és ver a férjed,ráadásul van bizonyíték is minderre a telefonjában,akkor megkapjátok az 50000 Ft-ot,ez már közel van a minimálbérhez.Ha mindezek után még behívjátok a nagyit is,az is elmondja,hogy mennyire utálja a férjedet,mert veri a papát,akkor ő is kap 25 ezer forintot.AZ MÁR 75 EZER FORINT!Ha a nagypapát is behívjátok,aki arra panaszkodik,hogy fája lába,mert a veje megverte,akkor ő is kap 25 ezer forintot.Az már összesen 100 ezer forint,azaz SZÁZEZER FORINT!A szituáció úgy lehet mégjobban megcsavarni,hogyha egy ismerősöd elmegy tapsolni.Elvileg ő kap 7000 Ft-ot.107 ezer forint épp egy havi fizetésnek megfelelő összeg.Osztozkodni osztozkodhattok rajt,megéri a pénzt..:) vagyha a rokonaitok kiakarnak segíteni,ez a módszer tökéletes.A teljes összeg a tiéd.NEM ELLENŐRZIK,HOGY TÉNYLEG ROKONOK VAGYTOK-E!!!:D

MELLESLEG NEM SZEREPELNÉK EBBEN A MŰSORBAN.DE HA TÉNYLEG SZEGÉNY LENNÉK ÉS BUDAPESTI,BEMENNÉK xD

2009. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!