Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a feladata a Mónika-showban...

Mi a feladata a Mónika-showban a research munkatársnak? Állítólag meg kell keresni az embereket, akik szerepelni akarnak, de azt mondták, nem statisztákat. Bár tudom, hogy kamu az egész, de azért érdekelne.

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne a dolog, de nem tudom konkrétan milyen felelősséggel járna. Azt mondták napi 10-12 óra elfoglaltság.

Köszi előre is.


2009. márc. 20. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen fel kell kutatni az embereket akik a műsorba kerülnek. Ők nem statiszták, a saját kis életüket mesélik el, egyszerűen pénzt kapnak a szereplésért.

Tudod mindig megadnak egy témát a műsor közben, hogy milyen típusú embereket, milyen konfliktussal (pl. megcsal a párom mit tegyek?) keresnek, gondolom a te feladatod lenne őket felhívni, majd személyesen találkozni velük, leszervezni a hozzá kapcsolódó személyeket, esetleg rádumálni őket, hogy tök jó lesz nekik, ha az egész ország előtt leégetik magukat :)

Ha jó beszélőkéd van, talpraesett vagy és nem bántódsz meg könnyen, sztem egy próbát megér. A fizu biztosan nem túl rossz, és legfeljebb ha nem tetszik a próbaidő alatt felmondasz.

Sok szerencsét!

2009. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel!

Csak azt nem tudom, hogy mi köze van ennek a gyerekvállaláshoz és neveléshez?

2009. márc. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utcán is szólítanak meg embereket. Pl még régen fent voltam Budapesten az akkori barátomnál, Kelenföldön császkáltunk és megszólított minket egy hapsi, hogy lenne-e kedüvnk a Mónika show-ban szerepelni persze bizonyos juttatás ellenében. Megadta a számát meg volt róla szó, hogy be is megyünk, jól jött volna a pénz koncertre :) De aztán végülis elmaradt a dolog. Na de lényeg, hogy az utcán is keresgélnek embereket.

De tényleg nem értem miért itt van a kérdés.

2009. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

bocsi, valamit elég komolyan elnéztem :-)


De azért köszi a válaszokat mindenkinek!!!

2009. márc. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!