Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megéri T-Homeról Digi-re váltani?

Megéri T-Homeról Digi-re váltani?

Figyelt kérdés

T-Home csmagom van, de sokszor kockásodik a kép, akadozik a net. Többször voltak nálam javítani de ugyanolyan maradt. Most vezetik be a Digi TV-t nálunk, át akarok menni. Milyen szolgáltatást nyújt a Digi? Akinek van, mi a véleménye a Digiről? Megéri?

Köszi a választ.


2012. aug. 12. 16:26
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem!
2012. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem!!
2012. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Miért nem? Esetleg egy - két indok?
2012. aug. 13. 05:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem T-Home-om van,és még nem volt vele bajom.Digim is volt,de rengetegszer elment az adás,ha csak egy kicsit is esett az eső.Sokszor már püföltem a tv-t,annyira ideges voltam.A mostani 100x jobb,néha itt is vannak bajok,mint mindenhol,de nem is kérdés,hogy ne válts át!:)
2012. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor neked műholdas Digid van? Mert azt befolyásolja az időjárás, a kábelest nem. Vagy rosszul tudom?

Nálunk most vezetik be a Digikábelt, üvegszálas technológiával. Nem hiszem, hogy azt befolyásolná az időjárás, és azért gondolkodom (ill. már eldöntöttem, csak tájékozódni szeretnék), hogy váltok.

2012. aug. 15. 13:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem T-Home-om van.:) De műholdas Digim volt,és az nem egészen jó.:S
2012. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk optikai kábelen jön a Digi, és nincs vele semmi gond. Azért váltottunk, mert árban sokkal kedvezőbb volt, mint az addig bekötött UPC. Emellett sokkal több csatornánk lett és vagy százszor gyorsabb netünk. Csak az elején volt némi probléma, akkor ki kellett cserélniük a modemet, de hamar kijöttek és megcsinálták, és azóta nincs gond.
2012. aug. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
pár hónapja nekem is digi-s netem van. Előtte T-s volt. Sok éven át dolgoztam T-nek, ismerem hálózatukat. Megbízhatóbb a hálózat, mint a diginek sokkal. Eddig nem volt problémám a digi nettel, csak néha ment el pár órára, akkor pedig ott a mobil net. Fontos, ha folyamatos net kell, akkor legyen mobil neted is :) TV az nem egy nagy minőség analógba, sokat ne várj tőle... Vagy veszel egy DVB-C-s beltérit, és azzal használod, vagy DVB-C-s tv-vel, analóg az küzdelmek során lett nézhető...
2012. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én is azért váltok (Szept.-Októberre igérték a bekötést), mert a T-Home 15/5 internetjével szemben a Digi 20/10 sebességet kínál, sokkal olcsóbb telefon percdíjakkal (ami másodperc alapú), a TV csat. száma is több (igaz, számomra érdektelen idegen nyelvűekkel is), és mindezt a csomag havi 7.800 Ft.-os díja helyett csupán 4.200 Ft.-ért, két éves szerződéssel. Hűségidő nélkül is csak 6.000 Ft.!!!

Egyedül az IPTV az, ami a T-Home mellett szól, ám mivel én egyébként csak a műsorújságot használtam belőle, nem volt kérdés a váltás.


De kíváncsi vagyok, másoknak mi a véleménye (amit előre is köszönök) a Digiről. Nem a műholdas, hanem a kábeles szolgáltatásukról.

2012. aug. 19. 05:29
 10/13 anonim ***** válasza:
én a helyedbe hűség nélkül rendelném meg 1-2 hónapra kipróbálni...
2012. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!