Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megéri T-Homeról Digi-re váltani?

Megéri T-Homeról Digi-re váltani?

Figyelt kérdés

T-Home csmagom van, de sokszor kockásodik a kép, akadozik a net. Többször voltak nálam javítani de ugyanolyan maradt. Most vezetik be a Digi TV-t nálunk, át akarok menni. Milyen szolgáltatást nyújt a Digi? Akinek van, mi a véleménye a Digiről? Megéri?

Köszi a választ.


2012. aug. 12. 16:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én is hűség nélkül akartam, de meggyőztek a hűségidő mellett.

Ugyanis, ha idő előtt felmondom, akkor is csak az eltelt időszak után kell utólag megfizetni a különbözetet, nincs büntetés. Azaz rosszabul nem járok, de ha kitöltöm a hűségidőt két évig, akkor csak 4.200 Ft./hó, nem 6.000.

Két év után (ha csak nem lesz akkor valamilyen új) megszűnik a kedvezmény, és teljes (6.000 Ft./hó) árat kell fizetni.


Asszem, korrekt ez így. És a környébeli településeken, ahol már van Digi, csak jót mondanak róla, meg vannak elégedve.

Ebben bízok.

2012. aug. 20. 13:16
 12/13 anonim válasza:
Nem éri meg!!!
2012. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egyáltalán nem éri meg!!!

Én most akarok átmenni digiről, t-homera vagy upc-re. Melyik jobb???Tanács?

2013. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!