Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is egy nagy női...

Szerintetek is egy nagy női nemiszerv lett az MTV1 új logója?

Figyelt kérdés

én lány vagyok, de emlékszem az oviba ilyen stilizált rajzokat csináltak a fiúk krétával :D

Meg a reklámblokk előtti képek, hogy Kálmán Budapest, Adél Kistarcsa, ezek mik lennének? tiszta gáz szerintem.


2012. aug. 12. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

A gáz az hogy nem tudod magad rendesen kifejezni. Mit is kérdezel valójában?


Engem egy törött, egy húros szitárra emlékeztet. Gondolom, FRaudhoz van köze, ki mit lát benne...


Adél Kistárcsáról nem ezek, nem ez, se nem több. Egyedül van és személy tehát ő. A válasz pedig benne van a kérdésben. Ő Adól Kistárcsáról.

2012. aug. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a képek, amint Kálmán Budapest v Adél Kistarcsáról, azok EZEK és nem ők, mivel képekről van szó, talán tanulj meg értelmezni :D

De mégis mik ezek? Ki kíváncsi ezekre a képekre? Nem tudom miért kell nevenincs embereket mutogatni, nem értem benne a logikát.

2012. aug. 13. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem érted, nem baj, nem te vagy a célcsoport.

De igen ő/ők. Akkor lenne ezek ha konkrétan egy képről beszélnénk, de te nem konkrétan a képről beszélsz hanem portrékról, "nevenincs emberekkel". mivel nem a képet nem tudod értelmezni, hanem azt hogy őket miért rakják ki.


Az hogy képeket raknak egy csatornához, itronak az nem szokatlan, szóval te nem a képet nem érted, hanem azok tartalmát vagyis "őket".

Lásd például, volt az m1-en már népi motívumos intró is, senki nem kérdezte meg hogy ezek mik. Legfeljebb azt hogy tetzsik/nem tetszik nekik.


Funkciója pedig az hogy emlékezetes legyen, nem izléstelen (nem korhatáros) mégha nem is túlságosan ötletes, de beszélsz róla, megjegyzed megkérdezed mi az.

Valószínáleg "Ők" m1-m2 célcsoportja, ő hozzűjuk szólnak.

Nyílván nem személyesen, de mindegyiknek teljes a fogsora, ápoltak, tehát nem a "maunikasó" bázisát keresi az arculat.


Karcsi Mucsaröcsögéről, és Ildi Pusztabüdőskéről, és persze Pista Budapestről...

2012. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a szokásos 4 évszakonkénti tájkép is pont megfelelne, mint általában bevett. Télen havas táj, nyáron búzamező stb. Lehet konzervatív vagyok, de ez egy sz.r ötlet, hogy mindennapi emberkéket mutogatnak. és ostoba fejeket is vágnak ráadásul. Az alatt szóló zene pedig fülsiketítő, az egész családomat meg a munkahelyemen is mindenkit idegesít. Remélem hamar leváltják, borzasztó.
2012. aug. 13. 13:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy emlitetted az M1 új logójának hasonlóságát, ezentúl gyakrabban fogom nézni azt a csatornát.

Egyébként én nem lány vagyok...

2012. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hááát... a te fejednél biztosan nem rosszabbak.

Szerintem bájosak.

2012. aug. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez elég ratyi odaszúrás volt, mivel az én fejemet nem is láttad. Ha szerinted bájosak akkor meg lessed :D
2012. aug. 14. 09:07
 8/8 anonim ***** válasza:

:-D

háát nem néznek ki se k*rvának se str*cinek, de egyéb a társadalom által kevéssé becsült, foglalkozást űzőknek sem.

Tudom ez neked szokatlan lehet, de vannak emberek akiket a földi hívságok kevéssé vonzanak ők temrészetesebb kölsővel rendelkeznek mint a "megszokott", de józanabbul is gondolkodnak, becsületesebbek, és korrektebbek az embertársaikkal, Ők tudják mi az a tisztelet, a kisgyerektől kezdve az aggastyánig. sajnos kihaló félben vannak.

Megismerheted arról őket hogy természetes színű a hajuk, kevéssé festik az arcukat és köszönnek az utcán az ismerőseiknek, akikkel nem csak a facebookon tartják a kapcsolatot. A gyk-t nem használják, mert van annyi élelmesség bennük, hogy előkapják a szótárakat, vagy a fiatalabbak a gúglit, és minden esetben megtalálják a keresett választ. Van interneten kívüli elfoglaltásuk, barátaikkal sokat kirándulnak a családdal együtt étkeznek. Egy ilyne családban nagyon fontosak a közös étkezések és a házi koszt.

Remélem választ kaptál a kérdésedre.

2012. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!