Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ennek az oka (alább)?

Mi lehet ennek az oka (alább)?

Figyelt kérdés

Egyre többet tapasztalom,hogy vizelés után,amikor már távoznék a mosdóból,akkor még mindig kell egy kicsit vizelnem.Nagyjából úgy,mint a hasmenésnél,tehát szinte nem tudom otthagyni a wc-t.Néha még csíp is,ez miért van?.Ez normális?Lehet,hogy simán csak felfáztam?(pár hete tart).

Most már nemigen csíp,inkább csak érzem,hogy ott csípett,vagy hogy is mondjam...nehéz ezt elmagyarázni,de remélem,valamelyest azért érthető.

Előre is köszönöm(a kultúrált)választ!



2012. aug. 6. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, általában akkor amikor egyből erősen nyomom ki, érdemes először lágyan lassan kezdeni. Szerintem felsértheti belülről a csövet a hirtelen dolog és azért csíp utána (bár ez csak egy privát-elmélet :D)
2012. aug. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meglehet,mert néha én is csinálok olyat.Köszönöm a választ,még ha valakinek van ötlete,az írhat!
2012. aug. 6. 12:40
 3/4 anonim válasza:
Nekem volt/ van ilyen lelki alapon is, lehet stressztől pl. Viszont lehet húgyúti fertőzés, szerintem azért csinálj egy vizelettenyesztest.
2012. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a választ.Annyit hozzátennék még a kérdésemhez,hogy már nem csíp,tehát javult,csak minden vizelésnél bent marad egy kicsi,tehát már enyhült valamelyest,nem tudom,hogy ez jelent-e valamit.

Ha valóban lehet stressztől is,akkor még az is előfordulhat,mert mostanság elég sok stressz ért.

2012. aug. 7. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!