Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik ország dala tetszett a...

Melyik ország dala tetszett a legjobban, és a legkevésbé az Eurovíziós Dalfesztiválon?

Figyelt kérdés

Tudom, már "régen" volt, de csak most lettem kíváncsi a véleményekre.


Nekem személyesen a legjobban: magyar, montenegrói, norvég, szerb, angol, orosz (talán még egy skandináv)


Legkevésbé: német, spanyol, olasz, osztrák


Többi úgy semleges.



2012. aug. 13. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Albánia. Toronymagasan a legjobb volt. Mind a dal, mind az előadás. Érdemes a jútubon rákeresned: Aurela Gace "Feel the Passion" és "Kenga ime" (utóbbi az albán nyelvű verzió).

A többire már nem is emlékszem :)

2012. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintem se volt rossz az albán, de sokan nem szerették a sikoltozása miatt. Szerintem inkább különleges volt, nem tömegsláger.
2012. aug. 14. 19:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok kedvenc dalom volt, de amelyiket a legjobban szeretem, az az izlandi, de fel sorolhatnék még 30 dalt, megszerettem őket.

Az izraeli és az ukrán idegesített nagyon, a horvát dal pedig nagyon unalmas volt.

2012. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most meghallgattam az összeset, a macedón és a finn is szép volt.
2012. nov. 3. 10:46
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, és nekem mostanság a montenegrói dal tetszik, ami egy fél évvel ezelőtt teljesen elképzelhetetlen volt számomra! :)
2012. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Euro neuro! :)
2012. nov. 6. 16:12
 7/12 anonim ***** válasza:

I only got one rule

Always stay cool, like a swimming pool :D


Nagyon jó a dalszövege, sajnálom, hogy manapság nem az számít, mennyire mély gondolatai vannak egy dalnak, hanem az, hogy mennyire lehet rá bulizni hajnalig...

2012. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ez volt a norvég zene? (szöveg alapján)
2012. nov. 7. 16:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, ez az Euro Neuro volt! :)


Itt a dalszöveg:

[link]

2012. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, köszi, én csak a refrénjét tudom :)
2012. nov. 8. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!