Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melik ország nyerte az Eurovíz...

Melik ország nyerte az Eurovíziós dalfesztivált idén? és melyik számmal? Ja és a magyarok hanyadikak lettek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Azerbajdzsán nyerte.

Magyarország a 22. lett.

2011. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hanyadik????mindjárt lefordulok a székről!!!22.ik?? most a szemem rósz, vagy csak sz@ar az ízlése euroapának??
2011. máj. 18. 07:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez így van, iylen rossz helyen végeztünk, méga szomszédos országok se nagyon akartak ránk szavazni, 43 országból kb 5-6 ország szavazott.

A hírekben azt írják, mondják, h. politikai okok miatt, nem az előadás v. a zene miatt.

2011. máj. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Külföldön élek. Megint a politikára kenik?????????????

Nagy kakit.

Kati nagyon jó volt de a szám amit énekelt tökre uncsi volt, ilyen szám tömegével van a rádióban, semmi nem volt benne, az ember alig várta hoyg vége legyen, habár szépen énekelt, de kb 200x ilyen szám van.


egy ilyen dalfesztiválon a leginkább az számít milyen számot adsz elö, itt mindenki tökéletesen tud énekelni, de ha egy szám nem fog meg másokat akkor nincs benne semmi.

a

2011. máj. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha annyira nem jó a szöveg akkor az elödöntőben és a fogadóirodák alapján mért volt benne az első 10-ben, valahol az első 5-ben?

Persze nem biztos h. politika, de őszintén szólva az első 10-ben akik voltak ott is volt pár olyan akin halálra untam magam, vagy a szöveg vagy a dallam miatt, szóval szerintem azért Kati jobb volt mint a 22.helyezett.

2011. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem volt annyira nagy a magyar szám, de az azerbajdzsáni hótuncsi volt.. Igazából a többit nem hallottam, csak ezt a kettőt hallgattam meg, de a magyar nekem jobban tetszett. De tuti volt jobb szám is, mint az az azerbajdzsáni....
2011. máj. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Külföldön élek. Megint a politikára kenik??????

Nagy kakit.

Kati nagyon jó volt de a szám amit énekelt tökre uncsi volt, ilyen szám tömegével van a rádióban, semmi nem volt benne, az ember alig várta hoyg vége legyen, habár szépen énekelt, de kb 200x ilyen szám van.


egy ilyen dalfesztiválon a leginkább az számít milyen számot adsz elö, itt mindenki tökéletesen tud énekelni, de ha egy szám nem fog meg másokat akkor nincs benne semmi.

2011. máj. 18. 08:35
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azon akadtam ki, h. egy feldolgozás volt az első 5.helyezett között(talán a 4.helyezett nem tudom, vagy a 2.)AMúgy izlések és pofonok,mert nekem az azerbajzsán tetszett,de pl. az olasz holt uncsi volt.Inkább a dinamikusak tetszenek, de az a rockos ukrán szám nem tetszett annyira.
2011. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom fikázni a magyarokat, de az Azerbajdzsán nak tényleg hangulatosabb a zenéjük... tudom most hazaárulnak leszek kikiáltva, de az elébb hallgattam meg vidámabb, mondjuk lehet hogy többre vinnénk ha nem fojtón a szakításról énekelnénk egy ilyen világhírű versenyen!
2011. máj. 18. 08:41
 10/10 anonim válasza:
Az a takony Justin Bieber is csak a szakításról nyávog és milliók imádják.
2011. máj. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!