Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Véleményed szerint melyik a...

Véleményed szerint melyik a legjobb kereskedelmi csatorna? Az RTL Klub vagy a TV2? Melyik csatornán mennek a legjobb műsorok, show-k, sorozatok, filmek? Melyik csatornán a legjobb a hírműsor (Tények vs RTL Híradó)?

Figyelt kérdés

Kereskedelmi médiát ellenző emberek ide NE KOMMENTÁLJANAK!

Ide a TV2 és az RTL nézőinek véleményét várom!


2009. júl. 24. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az rtl klubbot jobban szeretem, bár azt még mostanra sem sikerült megjegyezem, hogy a hiradó meg tények melyikeken van, de amúgy a tényeket jobban szeretem.
2009. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Mind a kettő egyforma nagy nulla! Szinte ugyanaz megy mind a kettőn (filmek is).

Be kellene zárni mind a kettőt VÉGLEG!

2009. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Felfogásban mentalitásban az RTl vezet,viszont,van,hogy a tv2 jobb sorozatokat,filmeket vesz meg,tehát sorozat és film ügyileg vegyes.A műsorokból hát,a Reggeli 1000szer jobb a Mokkánál, és a játék műsor is,de a Móniká só,nah az nagyot ront.A fókusz is jó szokott lenni és én inkább a Híradót nézem ,nem a Tényeket.A tv2-vel az a baj,hogy túl komoly nekem,ettől függetlenül persze nem rossz csak nekem komoly...
2009. júl. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
é inkább rtl párti vagyok, de ez a sok műsorfelfüggesztés nem kéne
2009. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hnle ***** válasza:
96%
18:25 értek egyet, nem is nézek tvt a sok média szenny miatt, most őszintén ki a faszt érdekel hogy kiszel tünde milyen naptárat csinál vagy hogy éppen melyik "celeb" vetkőzőtt a playboyban... ha be is kapcsolom a tvt akkro is csak max discoveryt nézek.
2009. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek az előttem szólóval!

Van más kereskedelmi csatorna a két néphülyítőn kívül is, ami legalább nézhető!

2009. júl. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Hát, itt főleg akkor lehet eldönteni, ha megnézed, hogy milyen műsorok mennek:

Sorozatok szempontjából az RTL Klub a Barátok Közt, 112, Szökés, CSI: Miami, Dr. Csont stb. köszönhetően sokkal jobb. Kibeszélőshowban viszont én a tv2-t találom jobbnak, a Joshi Bharat szerintem sokkal jobb, mint a Mónika, de ez csak az én véleményem. Filmek szerint a TV2 a jobb, jobb filmeket vetítenek, főleg hétvégén: Charlie(mondjuk ez egy sorozat), Amerikai Pite, Taxi stb. Az RTL Klub hétvégi műsorkínálata nem mindig olyan jó, de valamikor az is nagyon szimpatikus. Híradó szempontjából ugyanaz mind a 2. Nem hiszem, hogy azért nézzük a híradót, hogy megnézzük, ma milyen ruhában vannak stb. a hírekre vagyunk kíváncsiak, amit mind2ről megtudunk. Ami talán nem tettszik az RTL Klubban, az a már szinte állandó műsorszünet, mert rosszul adtak le vmit, nem jó a kórhatár stb. - égés.

2009. júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
én jobban szeretem a tv2-t. Az RTL-en folyton ORTT show megy :D. Unalmasnak érzem a műsorokat is. Főleg a barátok köztöt. De a tv 2 se jobb igazából. De ha már választani kell inkább a tv2
2009. júl. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Most tv2n megin van elveszett ereklyék... meg ött ez az új kalandbaromság, szal most elvből nem nézem annyira,

Az aktívot elqrták az új műsorvezetőkkel, szal inkább rtl..


viszont a napló az nagyon jó

2009. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt szeretem de sokkal jobban szeretném vagy jobb lene ha csak a műsorok végén lenne reklám nem mindig a legjobb résznél bedobják a hülye reklámokat! Hülyeség!

Az RTL nekem kicsit azért jobban tetszik bár a hülye sorozatokat kidobhatnák! Meg főleg a magyar sorozatokat nem szeretem egyszerüen színészkedni sem tudnak! Unalmasak!

2010. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!