Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Budapesten melyik a legjobb...

Budapesten melyik a legjobb MMA klub ahol nem csak a lébecolás megy hanem NORMÁLIS KEMÉNY edzés van?

Figyelt kérdés
Havi tagdíj mennyi és heti hány edzés ?
2011. szept. 30. 08:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

[link]

ők igen jók. nem tudom mennyi a pénz, de őket mondjuk szívesen elverném, jó gyakorlás lenne. vagy ők engem, simán lehet.

foglalkoznak elvileg utcai fegyveres harccal is.

2011. szept. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy képet ad be egy kapucnis csávót ad be esővel a háttérben :S
2011. szept. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

igen, ott még valamire kattintani kell. "katt a logóra" ezt nem írja?

ha nem megy, akkor megnézem pontosabban, nem gond.

2011. szept. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
de írja, és azután adja be a képet.
2011. szept. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

de rossz... tényleg nem megy.


mostanában néhány kungfu iskolát tervezek megnézni, de majd .. itt egy nagy MAJD van, előveszem őket is. a Hősök tere felé van az edzőtermük.

addig.. miért nem gyakorolsz pl. velem? új ellenfeleket keresek, úgy általánosan.

2011. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

jajj, megint egy kis wannabe UFC bajnok, aki eddig csak a kishugával bunyózott az utolsó gumicukorért...


honnan veszed, hogy bírod a kemény edzést majd? Nekem az a tapasztalatom, hogy a hozzád hasonló kis optimista kezdők még azt se bírják ki kopogás nélkül, hogy egy pozíciót fogjanak rajtuk...


amúgy meg nézzél le a Maxhoz bjj-re.

2011. szept. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

szerintem egy jó edzést (pl. ha működne az oldal, az a csapat jól csinálja) egy átlagember is bír, csak elfárad közben. meg edzés végén sparringnál tapasztalatlan, de hát mindenki úgy kezd.. de ezért van edzés.

másik elmélet, hogy mixed martial arts edzésre már némi előképzéssel megyünk le. de kezdőt miért ne tanítanának? nem titkos harctechnikákról van szó, amiket ki kell érdemelni, csak egy kis küzdősportról. és ami azt illetni, nem is akármilyen kis küzdősport :) inkább ez mint tájbox :D

2011. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elmondanám kedves .Aczél. Norbert barátom, hogy a thai-box sokkal jobb/ hatékonyabb, mint a karacu :D
2011. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ki Norbert?

hogy lehet egy mondatban leírni a "hatékony" szót és a tájboxot?

mi az a karacu?

2011. okt. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kösz Aczél de nekem sem jön be az oldal.....továbbra is várom a válaszokat...a 6.kommentelő meg kapja be a faszomat.
2011. okt. 2. 02:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!