Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi az az Alkonyat vagy Twiligh...

Mi az az Alkonyat vagy Twilight amirol mostanában a kérdések szólnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Az Alkonyat (Twilight) Stephenie Meyer első regénye, a Twilight sorozat első tagja, amellyel az írónő azonnal tinédzserek és fiatal nők millióit hódította meg. Az első részt további három rész követte: Újhold (New Moon), Eclipse (Napfogyatkozás) és Breaking Dawn (Hajnalhasadás). Az első részt már lefogratták filmnek a második rész az év végén jelenik meg. Az első rész tartalma: A történet főszereplője egy különc lány, Bella, aki másik városba költözése után megismerkedik a titokzatos és jóképű Edwarddal. Szenvedélyes és szokatlan kapcsolat bontakozik ki közöttük, ám a fiúról hamarosan kiderül, hogy vámpír, aki azonban csak állati vért fogyaszt. Ahogy a páros egyre közelebb kerül egymáshoz, Edward egyre nehezebben tudja féken tartani a lány illatának hatására feltörő ösztöneit. Ráadásul régi ellenségei is felbukkannak a városban.
2009. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

KEdves kérdező.. lehet h ez lesz életem első rossz válasza de te egy emberiség elleni merényletet készülsz tervezni?? :O

NEm ismered az alkonyatot... -_-"

2009. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg nem ismerem!
2009. júl. 25. 14:56
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Te eddig barlangban éltél, vagy lezuhant a repülőd, esetleg most ébredtél egy több éves kómából??? A négy kötetből álló Twilight Saga manapság a világ legnépszerűbb regénysorozata-sokan a Harry Potter utódjaként emlegetik-azonban az Alkonyat inkább már a nagyobb korosztálynak szól. Én imádom. És a sok kérdésből ítélve nem vagyok egyedül :) Szóval csak ajánlani tudom!!!
2009. júl. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Te teljes TV és internetmegvonásban voltál az elmúlt 1 évben ??

Szinte minden erről szól (szerencsére)

2009. júl. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
87%

Sziasztok!!!

Nem tudom mért kell egyből letorkolni,hogy még nem hallott a könyvekről,sőt a filmről se.És lehet ezt kedvesen is,mint az első válaszoló.....Én is szeretem ezt a sorozatot,kedvelem Stephenie Meyer könyveit.Csak ajánlani tudom a Twilight Saga-t,és olvastam egy másik könyvét is.Az a címe,hogy Burok.Azt is érdemes elolvasni,a saját véleményem szerint:)

Jó olvasást,ha belekezdesz:P

2009. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Boldog tudatlanság.

A film/könyv egy hulladék

2010. jan. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!