Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért érik negatív kritikák a...

Miért érik negatív kritikák a Jóban Rosszban sorozatot?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy mennyire unalmas meg rossz.. Nem értem mitől lenne unalmas.:) Én szeretem..
2012. aug. 29. 19:33
 1/7 AncsA(6)3 ***** válasza:
93%

Több okból lehet belekötni a sorozatba, de egyet meg érthetsz: Attól, hogy neked tetszik, másnak még lehet unalmas.


Egyébként legjobban én azért nem szeretem, mert elképesztően életszerűtlen. Olyan nme létezik, hogy egy halálos vírus elterjedése után csak durván egy héttel jönnek rá, hogy elpusztul szobahőmérsékleten.. na neee... eddig akkor hogyan vizsgálták meg mikroszkóp alatt.


Ilyet eszméletlen sokat fel tudnék sorolni, de nincs értelme, ugyanis ezektől függetlenül hatalmas nézettsége van a sorozatnak.

2012. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem, sztem iszonyú izgalmas, és fordulatos... mind1 h életszerűtlen én imádom... mivel ez egy sorozat és ott bármi megtörténhet, a filmek elé se úgy ülsz le h ez akár veled is megtörténhetne, mert az egy film, ez egy sorozat és NEM a valódi élet!


a negatív kritikáról meg annyit h vannak akik nem szeretik és abban lelik örömüket h fikázzák, én mondjuk utálom a filmeket, de tényleg utálom mert nem is foglalkozok velük, ezek az emberek pedig valójában nézik a sorozatot és utánaolvasnak h mi történik benne, mert különben hozzá se tudnának szólni, úgy mint én a filmekhez...!

2012. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
92%

A kritika nem egyenlő a fikázással. Csak azért mert Te szereted, nem követelheted másoktól hogy ugyanúgy szeressék.

Én is nézem a sorozatot ne értsetek félre, de tényleg rohadt nevetséges az egész. Főleg ez a vírusos történet... nem terjed át gazdatestről mégis egy tüsszentéssel megkapta az Andrea.. akkor hogy is van ez? Na meg a tegnap előtti részben, két tag beöltözve a védőruhában kezében meg a kávéscsésze. A rendőr tag szemüvege bepárásodott beszéd közben. Szóval vannak WTF? dolgok a sorozatban.

2012. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Unalmas, mert szinte érezni az izzadtságszagot, ahogy próbálják nyújtani a tésztát, ahogy erőltetik, hogy valami történjen már és ebből rendszerint oltári nagy baromságok sülnek ki. Rossz, mert színészek illetve színjátszás mint olyan, nincs benne, csak néhány innen onnan összeszedett, önjelölt ripacs, trendi celebsztár, papa-mama patronáltja. Az a néhány "hivatásos" színész is csak lejáratja magát egy ilyen nevetségesen amatőr kreálmányban - mintha átragadna rájuk is ez a teljes igénytelenség. Egyszerűen nincs színvonala! A Barátok Közt is egy borzalom, de ott legalább minimális erőfeszítések érezhetőek, hogy tartsanak egy viszonylag logikus sztorivonalat, ami köré bedobják a napi (már nem annyira logikus) "történéseket", de ennek a JB-ben nyoma sincs: csupán fantáziátlan erőlködés, amibe minden elképzelhető marhaságot bedobnak, csak valahogy odacsalják az egyszeri nézőt a készülék elé (már csak egy UFO-inváziót várok Csillagkúton...vagy már ilyen is volt?). Ez a mostani "vírus" mizéria is kritikán aluli - a készítők eldönthetnék, hogy valami zombis filmet vagy szappanoperát akarnak csinálni, mert a kettő együtt - pláne ilyen dilettáns módon összehozva - nem megy. A kedvencem a vegyvédelmi ruha állandó recsegése, amiért egyrészt, egy amerikai, angol, indiai, eszkimó vagy akármilyen hangmérnököt már rég megköveztek volna, másrészt meg EGY SZÓT sem lehet érteni így abból, amit a túlfizetett szövegírók elkövettek...talán jobb is.


Nem szándékozom senkinek megmondani, hogy mi a jó vagy hogy mit kellene nézni (arra ott a TV2...), csak az a bajom, hogy a készítők igénytelensége könnyen átragadhat a mit sem sejtő nézőkre is. Erre figyeljetek!

2012. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem azért tettem fel a kérdést, mert zavar hogy mások nem szeretik, csak kíváncsi voltam az okára. Sztem az hogy életszerűtlen, nem baj. Ott van pl. a Project X. Nagyon életszerű mondhatom, amikor a kocsi leégett és még mindig működik;), de ennek ellenére nagyon jó film.
2012. aug. 31. 14:53
 7/7 anonim válasza:
#2: nagyon igényes lehetsz filmek, sorozatok terén, ha neked ez iszonyú izgalmas, fordulatos:DD jó filmet vagy sorozatot biztos nem láttál még.
2016. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!