Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon valaha sikerül, ezt a...

Vajon valaha sikerül, ezt a negatív sorozatot befejezni? Gondolok itt a szüzességre.

Figyelt kérdés
Nos,hello. Nem írok regényt, de a lényeget megpróbálom leírni, és nemcsak ideköhögni egy mondatban. ugyanis sok ilyen kérdés szerepelt már itt. Nos szűz 24 éves srác vagyok. Az hogy idejutottam sokmindennek a függvénye. Bennevan az én hibám is, nyilvánvaló.Nem is a szüzesség zavar elsősorban hanem az hogy... ugyérzem megbuktam mint férfi. állítólag nem vagyok ronda, sőt van aki azt mondja hogy "te jó pasi vagy nem értem"... Igazából egy bnőt akarnék... de nem jön össze.. ha kezdeményezek, akkor az még a legjobb esetben is egy elutasító viselkeséssel ér véget a lány részéről.mégcsak a csókig sem jutottam el.nem várok ettől az oldaltól csodát, csak nézőpontokat. ha van kérdés ezzel kapcsolatban akkor várom kösz.
2010. nov. 5. 02:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
86%
Nézd srác próbálj magabiztos lenni, ne akarj nyomulni, és ne félj a lányoktól nem harapnak! A lényeg az hogy higgadtan nyugodtan de magabiztosan menj oda egy csajhoz aki tetszik neked és beszélgess vele. Add önmagad! Röviden tömören ennyi. Jah és tudom hogy könnyû mondani. Sokan mondták neked hogy jópasi vagy akkor??? mitôl parázol??! 25 éves vagy b@zdmeg ;D Légy férfi. A lányoknak magabiztos faszik kellenek akiken látszik hogy jól megtudja dugni ôket. Nem lányok?? ;)))
2010. nov. 5. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó, így van :P
2010. nov. 5. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztos srácok kellenek, de nem azért, hogy jól megdugjanak. Legalábbis én nem tartozom a r.banc csordába.
2010. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
51%
PUA
2010. nov. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a baj, hogy nagyon akarsz egy barátnőt. Meg kellene nyugodnod. Ha látszik rajtad, hogy nagyon nőhiányod van, akkor görcsös leszel, meglátszik rajtad és a nők ettől megijednek.

Nekem is így volt. Amint lazán kezeltem a dolgokat, minden sokkal jobban ment. Ettől függetlenül én sem voltam sosem a nők kedvence és 24 éves koromig szűz voltam.

Lényeg, hogy magadhoz való lányoknál próbálkozz.

A mai (bocsánat a szóhasználatért) "átlag ribancnak" tényleg az kell, hogy macsó legyél, dugd meg, pénzeld és vidd el mindehova, hogy mutogassa magát, ámde vannak még értelmes nők (csak kevesebben), akiknek az intelligens és "jófej" pasasok kellenek, ilyeneket kellene keresned.

Az önbizalom viszont fontos, nagyon. Legalább valamilyen szinten erőltess magadra egy keveset, mert semelyik nő nem csípi a tesze-tosza alakokat.

2010. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kösz. kösz.kösz az eddigi válaszokat.
2010. nov. 7. 09:24
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként itt írta valaki hogy félek.. nos nem , nem félek.. Viszont nem igazán tudom "elérni" azt hogy megkedveljenek, hanem egy ideig megy pl az msn aztán mikor elérkezettnek látom az időt , akkor szóba hozom a talit és általában ekkor jön egy nem, ha élőbe megy akkor pedig élből jön a nem, persze nem mindig durván, van amikor finomabban. ez van...
2010. nov. 10. 15:42
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

akkor lehet, hogy nem jól látod azt a bizonyos elérkezett időt.

próbálkoztál már valami ötletes "hősködéssel"?? nézd meg a randi gurut :D

kérj meg egy havert, hogy játsza el a rabló szerepét, vagy a nyomulós/tapizós pasit, te meg szépen "megmented". kísérletezz légyszi a kedvemért, aztán mond meg, bejött-e ;)

22/L

2010. nov. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ne kezdj msn n ismerkedni, vagy ne várj tőle kapcsolatot. lehet interneten vakrandit leszervezni, az nem rossz, de ne kezdj el komolyan ismerkedni neten. csak a randit szervezd meg. randin meg csak add magad, ne hajts túl látványosan, beszélgessetek és kész. ha nem hát nem jött össze, majd lesz valaki más.

nekem igy jött össze, net kb csak randimegbeszélés, 1-2 alapinfo, meg egy telefonhívás előtte, hogy ne verjük át egymást (legalább lány hangja legyen :) ). randin semmi extra, beszélgettünk 1 bő órát kb, elég is volt elsőre. aztán tali mégegyszer, és 3.on összejöttünk, mer igy sikerült, csak nemkell semmit erőltetni :)

am még szűz vagyok... nemolyan rég történtek ezek. és még lehet hogy 24 évesen is az leszek én is, de azér remélem nem :)

üdv

21/f

2010. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyi jó lenne ha feltennél egy képet magadról. Vagy ha nem szeretnéd a nagy nyilvánosság előtt, priviben küldd el nekem. Őszinte leszek, ok?

19/L

2010. nov. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!